emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Хаммам з друзями, Київ - Фото

Хаммам з друзями

Хаммам з друзямиEmozzi

Подарували 158 рази

Хаммам з друзями, Київ - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

23.06.2022

Адреса

Київ, вул. Григоренко, 39-В

4 особи - 180 хв

2940.00 грн

всесезон

Що може бути краще, ніж похід з друзями в лазню? Хіба що хаммам. Турецька лазня - це не просто місце для миття. Тут можна відпочити, поспілкуватися, оздоровити душу і тіло. Східні мудреці стверджують, що з хаммама виходять по-справжньому здоровою людиною. Закінчується сеанс в приміщенні для кейфа, де можна покурити кальян, випити чаю і поспілкуватися. Залишаючи стіни хаммама, ви будете відчувати блаженство і благодушність!

Кому підійде хаммам?

Ідеально підійде для дружної компанії з трьох-чотирьох чоловік. Це можуть бути просто друзі або колеги, члени родини або приятелі по спортивному клубу. Сподобається всім!

Ефект від хаммама

Ви відчуєте, що таке справжній відпочинок і добре проведете час з друзями. Хоча б за це вже варто любити турецьку лазню.

Програма хамама

У програмі:

  • турецький хаммам і відпочинок для компанії з 4-х чоловік.

Послуга надається за попереднім записом.

Послуга не надається в період вагітності!

«Платінум аква СПА» - це компанія яка більше 10 років успішно і динамічно розвивається в сфері послуг по оздоровленню організму і естетологіі тіла. Ми піклуємося про свою репутацію і статус, тому професіоналізм майстрів контролюється не тільки при прийомі на роботу, а й в процесі неї. Крім того ми подбали про Ваш комфорт в наших салонах, а це не тільки інтер'єр, але і сервіс - уважне обслуговування, добродушність, не залежно від часу доби, щирі посмішки, запашний чай або кава, якісні послуги і різноманітні процедури з натуральних компонентів.

«Платінум аква СПА» - це компанія яка більше 10 років успішно і динамічно розвивається в сфері послуг по оздоровленню організму і естетологіі тіла. Ми піклуємося про свою репутацію і статус, тому професіоналізм майстрів контролюється не тільки при прийомі на роботу, а й в процесі неї. Крім того ми подбали про Ваш комфорт в наших сало...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.

Схожі варіанти емоцій

×

Хаммам з друзями

4 особи - 180 хв

2 940 грн