emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Битва на луках для шістьох Optimal, Харків - Фото

Битва на луках для шістьох Optimal

Битва на луках для шістьох OptimalEmozzi
Битва на луках для шістьох Optimal, Харків - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

26.03.2022

Адреса

м.Харків, пр-т. Любові Малої, 93 (ст.м.Холодна гора)

6 осіб - 60 хв

960.00 грн

у приміщенні

всесезон

на природі

спортивний одяг

сертифікат з собою

за попереднім записом

для компанії

6+

60 хвилин

Арчері таг - це сімейна і командна гра, для якої не обов'язково збирати велику команду. У Арчері таг можна грати 1х1, 2х2, 3х3 і більше. Завданням гравців є вразити стрілою гравців супротивника, або вибити спеціальну мішень на протилежній базі гравців.

На відміну від пейнтболу, страйкболу або лазер таг, гра тут набагато жвавіша. Справа в тому, що в Арчері таг одна людина представляє набагато меншу, скажімо так, небезпеку, ніж у пейнтболі, страйкболі, і тим більше в лазертаг. Скорострільність в пейнтболі - приблизно 3-6 пострілів в секунду, в страйкболі до 20 куль в секунду, лазертаг до 10 пострілів з дальністю до 150 метрів. Тут же скорострільність нижче на порядок, що дозволяє ловити цікаві моменти для перебіжок (і навіть наступу), краще переглядати поле, та й просто відчувати себе більш спокійно на полі. 

По-друге, відсутній больовий фактор. Як виявилося, це дуже важливо для жіночої частини компанії: згадайте, що означає отримати пейнтбольною / страйкбольною кулькою по вказівному пальцю, який лежить на курку.

Враження від гри вкрай позитивні, причому, що рідко буває, у всіх учасників заходу. Можна сміливо рекомендувати подібні заходи для проведення Дня Народження, дитячого свята, корпоративу, як у великій компанії так і в невеликих колективах.

Програма:

Послуга доступна за попереднім записом.

Кількість учасників – 6

Тривалість - 1 година 

Сезонність послуги - круглий рік, якщо холодно на вулиці - є приміщення. Ігри проводяться як на майданчиках клубу так і на виїзді. 

У екіпіровку входять лук, стріли і маска. Додатково на місці можна взяти в оренду форму - 30 грн на людину на цілий день. Кількість пострілів не обмежена, видаються три стріли на один лук, людина вистрілила, зібрала, знову вистрілила, зібрала і так по колу). На стрілах встановлений спеціальний гумовий наконечник, так що вони травмобезпечні. 

 

Вже більше 11 років поспіль пейнтбольний клуб «Екстремал» успішно працює у Харкові. Компанія пропонує своїм гостям прийняти участь у захоплюючих квестах і пограти у таймтаг, лазертаг, чи пейнтбол. Проведення розваг не залежить від погодних умов, бо є декілька майданчиків на вулиці та 5 закритих локацій, 2 з яких опалюються. За бажанням на території клубу можна орендувати мангали, дрова, меблі, намети і опалювальні альтанки.

Вже більше 11 років поспіль пейнтбольний клуб «Екстремал» успішно працює у Харкові. Компанія пропонує своїм гостям прийняти участь у захоплюючих квестах і пограти у таймтаг, лазертаг, чи пейнтбол. Проведення розваг не залежить від погодних умов, бо є декілька майданчиків на вулиці та 5 закритих локацій, 2 з яких опалюються. За бажанн...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Битва на луках для шістьох Optimal

6 осіб - 60 хв

960 грн