emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Курс водіння B Курс водіння B, Київ - Фото
8090.00 грн
Київ
1 чол(1)
7680хв

Не знаєте, що подарувати на Новий Рік?

Ми підібрали Топ-10 подарунків на новий рік для ваших близьких

Докладніше Новий Рік

Збери набір для своїх рідних

Не знаєте, що подарувати? Думаєте про те, що сподобається? Зберіть кілька емоцій у єдиний сертифікат для ваших близьких

Докладніше Збери набір

Легка заміна емоції

Отримувач зможе вибрати іншу послугу в номіналі сертифіката, розділити суму на кілька або доплатити та відвідати враження дорожче.

Докладніше Легка заміна

 Бажаєте піднести близькій людині не тільки дійсно цінний, а й корисний презент? Зверніть увагу на уроки водіння - для представниць прекрасної статі і сильних, мужніх та активних чоловіків. За бажанням ви зможете підібрати уроки екстремального водіння з урахуванням наявного рівня навичок, стандартні курси водіння або тренінги, що поліпшують майстерність. Персональні уроки дозволять підвищити водійську кваліфікацію і відпрацювати нормальну реакцію навіть у найбільш непередбачуваних дорожніх ситуаціях. Щасливчик, який став володарем такого подарункового сертифіката, обов'язково оцінить корисний презент, зарядиться хорошим настроєм і отримає нові навички.

 

Особливості навчання водінню автомобіля

 Залежно від наявних здібностей, можна замовити будь-який варіант водіння. Перед тим, як зробити подарунок, оцініть, чи вміє винуватець або винуватиця торжества водити автомобіль, який є водійський стаж, тоді ви зможете обрати сертифікат, який стане влучним рішенням саме для конкретної людини.

Найбільш актуальні серед покупців програми:

  • Тренінг «Для милих дам».
  • Екстремальне водіння.
  • Тренінгова програма «Шлях до майстерності».
  • Курс водіння категорії А.
  • Курс водіння категорії В.
  • Комплексний тренінг «Перші кілометри».

Наведемо приклад, розповімо докладніше про декілька цікавих варіантах курсів.

Екстремальне водіння

Курс екстремального водіння прийдеться до смаку як водіям з невеликим досвідом керування авто, які прагнуть впевнено почуватись на дорозі, легко долати перешкоди та несподіванки міського трафіку, так і справжнім професіоналам, які хотять покращити власну техніку контраварійного водіння та дрифтування, здобути нові навички та отримати задоволення.

Автотренінг «Для милих дам»

 Варіант для прекрасних леді, які бажають набути впевненості в управлінні авто в інтенсивних умовах міста. Тим, хто не хоче ніколи втрачати впевненості на дорогах мегаполісу, цей тренінг буде як раз доречним. Він дозволить відточити майстерність водіння і отримати справжнє задоволення від процесу їзди. Уроки спеціально розроблені для жіночої аудиторії водіїв. Дами без проблем навчаться прогнозувати появу важких дорожніх ситуацій.

Комплексний автотренінг «Перші кілометри»

 Уроки, створені спеціально для водіїв новачків. Також вони будуть актуальні для тих, хто хоче навчитися водінню. Комплексний тренінг дає можливість в найкоротші терміни сформувати основні водійські навички. На цьому курсі ви навчитеся впевнено і безпечно водити навіть на високій швидкості. Щасливчик зможе прогнозувати обстановку на дорозі, справлятися з насиченим рухом і підкорить трасу. Володар сертифікату сформує навички самостійного водіння. 

Курси водіння категорії А

 Водіння мотоцикла для багатьох – справжнє, непідробне щастя. Для більшості водіїв навчитися їздити на мотоциклі набагато цікавіше, ніж водити авто. Практичні заняття з досвідченими інструкторами дозволять врахувати всі нюанси і хитросплетіння такого курсу. Після закінчення занять фахівці допоможуть вам оформити всі необхідні документи. У школі ви отримаєте навички водіння мотоциклом і будете впевненим водієм, керуючим на дорозі. Ви дізнаєтеся масу корисної і цінної інформації, перевіреної на власному досвіді.