emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Вогняне шоу Вогняне шоу, Дніпро - Фото
15000.00 грн
Дніпро
0 None
10хв

Не знаєте, що подарувати на Новий Рік?

Ми підібрали Топ-10 подарунків на новий рік для ваших близьких

Докладніше Новий Рік

Збери набір для своїх рідних

Не знаєте, що подарувати? Думаєте про те, що сподобається? Зберіть кілька емоцій у єдиний сертифікат для ваших близьких

Докладніше Збери набір

Легка заміна емоції

Отримувач зможе вибрати іншу послугу в номіналі сертифіката, розділити суму на кілька або доплатити та відвідати враження дорожче.

Докладніше Легка заміна

 Ламаєте голову над тим, що подарувати своїй близькій людині? Не знаєте, чим можна здивувати рідних людей? Подаруйте мамі, братові чи коханій дружині приголомшливі емоції! Саме враження вважаються найкращим презентом. Подарунковий сертифікат на покупку квитків в театр або кіно – саме те, що потрібно для активного культурного життя. Можна вибрати сертифікат будь-якого номіналу і підібрати квиток на будь-яку програму. Подарувавши такий сюрприз, легко бути впевненими в тому, що презент залишить особливий слід в душі і тільки позитивні емоції в пам'яті винуватця торжества! Виходячи з потреб щасливчика, який отримає сертифікат в подарунок, є можливість вибрати найбільш підходящий жанр в театрі чи кіно. Винуватець торжества насолодиться яскравим заходом, а ви не витратите багато коштів.

Особливості сертифікатів на видовища

 Експерти Emozzi рекомендують звернути увагу на подарунковий сертифікат – похід в театр або кінотеатр. Ідеальний варіант для справжніх любителів і цінителів подібного мистецтва. Наше життя переповнене стресами, активністю, роботою і навчанням. Щоб відпочити і розслабитися, іноді досить просто поміняти локацію, відвідати кінотеатр або театр, побачити цікаву виставу. Переключившись на історію героїв, легко забути про свої власні проблеми і стати трохи щасливішими. В залежності від побажань, щасливий володар сертифікату зможе вибрати похід в театр на наступні жанри: водевіль, мелодрама, комедія, драма, мюзикл, трагедія. Кінотеатр також пропонує всім бажаючим фільми наступних жанрів: драма, детектив, мелодрама, комедія, фантастика, бойовик і т. д.

Пориньте у світ мистецтва!

 Сьогодні театр не втрачає своєї актуальності навіть в нашому сучасному технологічному світі. Емоції живих акторів не здатні передати ні супер модні 5D кінотеатри, ні онлайн кіно, ні інші інновації. Глядачі, насолоджуючись кожною миттю, із завмиранням серця стежать за епізодом, що розгортається на сцені, відчувають трепіт і з нетерпінням очікують розв'язки ... що ж буде далі?

Тема кіно також повністю не розкрита, і завжди є новинки, які захоплюють і дарують цікаві, яскраві миті. Власника подарункового сертифіката чекає похід в театр або кіно міста. Виставу або фільм можна вибрати самостійно з наявного репертуару. Вечір буде наповнений несподіванками і захоплюючою грою акторів. А завдяки комфортним місцях в залі буде найкращий огляд.

Як відбувається вибір?

Ви купуєте в магазині розваг Emozzi подарунковий сертифікат. Щасливчик, якому буде піднесений подарунок, вибирає будь-який спектакль з наявного репертуару, заздалегідь повідомивши про вибір програми. Далі без проблем можна відправитися на виставу. Перевага в тому, що можна вибрати спектакль з репертуару одного з кращих кінотеатрів або театрів вашого міста. З собою потрібно буде взяти лише бажання добре і яскраво провести час. А також обов'язково приходити на подібний захід в гарному настрої.

Переваги сертифікату – похід в театр або кіно

• Демократична вартість.

• Тільки цікаві спектаклі і кіно.

• Маса позитивних емоцій.

• Такий презент підійде як дітям, так і людям похилого віку.

• Подарунок до будь-якого приводу стане у пригоді – 8 березня, ювілей, 14 жовтня, День Закоханих.

 Ви зможете подарувати крім дійсно практичного, корисного презенту найголовніше – це  враження! Саме тому квиток в театр або кіно має пролонгований ефект: щасливчик ще не раз подякує вам за чудовий сюрприз. Телефонуйте і замовляйте подарунок вже зараз!