emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

Не знаєте, що подарувати на Новий Рік?

Ми підібрали Топ-10 подарунків на новий рік для ваших близьких

Докладніше Новий Рік

Збери набір для своїх рідних

Не знаєте, що подарувати? Думаєте про те, що сподобається? Зберіть кілька емоцій у єдиний сертифікат для ваших близьких

Докладніше Збери набір

Легка заміна емоції

Отримувач зможе вибрати іншу послугу в номіналі сертифіката, розділити суму на кілька або доплатити та відвідати враження дорожче.

Докладніше Легка заміна

 Який вибрати подарунок і як внести інтригу до святкової атмосфери, щоб здивувати і порадувати іменинника? Сьогодні модно дарувати не банальні презенти, а унікальні подарункові сертифікати, що запрошують на участь у грі, пригоді або незвичайній події. Хто не мріяв у дитинстві навчитися літати і долати велику висоту? Можливість відчути свободу польоту дарує інтернет-магазин подарунків, що пропонує сертифікат «авіасимулятори». На льотних тренажерах можна пройти курс пілота і навчитись керувати літальним апаратом будь-якої складності. Особливі навантаження дозволять зрозуміти, що відчувають пілоти на борту літака під час польотів. В інтернет-магазині EMOZZI можна замовити подарункові сертифікати з різних категорій. Особливий інтерес у молоді і людей старшого віку викликають польоти, що дозволяють підкорити повітряний простір і відчути себе птахом, що буяє у небі. Не менш цікаві льотні тренажери (симулятори польоту), що дозволяють підготуватися пілотам на землі і освоїти управління літальними апаратами. Можна придбати сертифікат «політ на льотному тренажері МіГ 21». Це буде найкращий презент справжньому чоловікові на будь-яке свято – Новий Рік, 23 лютого (14 жовтня або День Збройних Сил України), ювілей, річницю весілля. Кожен чоловік буде радий можливості відчути себе героєм і професійним льотчиком.

Для чого потрібен авіатренажер?

 Для освоєння літальних апаратів передбачений спеціальний тренажер, в якому відбувається імітація динаміки польоту за допомогою програмного і апаратного управління. Такий симулятор дозволяє здійснити політ у цілком безпечних умовах, підготувати екіпаж до польоту з метою виключення «людського фактора» і звести до мінімуму помилки при пілотуванні. Окрім того політ буде надзвичайно реалістичним і видовищним. Модель симулятора дозволяє виконати набір висоти, політ при мінливому географічному положенні і різних погодних умовах. Аеродинамічні комплекси надають можливість навчитися пілотувати у рухомих кабінах, обладнаних панорамними вікнами і бортовими системами.

Чому варто купити подарунковий сертифікат Авіасимулятор?

 Якщо ваш друг або родич все життя мріяв подолати страх перед висотою, то найкращим подарунком стане подарунковий сертифікат «льотний тренажер». Це безпечно, ефектно і вкрай пізнавально! Таке заняття допоможе освоїти техніку пілотування, відчути стан невагомості і турбулентне трясіння. Завдяки тренажеру винищувачу учасник відчує себе справжнім пілотом і навчиться виконувати складні військові завдання (атакувати повітряні цілі, завдавати ударів по земних об'єктах). Особливістю таких систем є простота користування і досконалість конструкції, забезпечення повної ілюзії польоту і можливість навчитися виконувати складні фігури. Будь-хто може стати пілотом і сісти за штурвал літака! Для цього достатньо придбати сертифікат «льотний тренажер», активувати карту і приїхати у призначений час до аеродинамічного комплексу.

Як придбати сертифікат Льотні тренажери

 Якщо ви хочете зробити приємний сюрприз і вручити винуватцю торжества оригінальний презент, зверніть увагу на подарункові сертифікати, представлені у каталозі інтернет-магазину EMOZZI. Тут пропонуються ексклюзивні подарунки-враження з різних категорій. Особливий інтерес у представників сильної половини людства викликають «льотні тренажери» або «віртуальне пілотування». Можна придбати програми різної складності і тривалості, призначені для курсантів, корпоративних груп, закоханої пари і навіть дітей, починаючи з семирічного віку. Для того, щоб придбати сертифікат, достатньо зателефонувати менеджеру за вказаними на сайті контактами, і вам доставлять іменне запрошення у будь-яке місце та зручний час.