emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

Не знаєте, що подарувати на Новий Рік?

Ми підібрали Топ-10 подарунків на новий рік для ваших близьких

Докладніше Новий Рік

Збери набір для своїх рідних

Не знаєте, що подарувати? Думаєте про те, що сподобається? Зберіть кілька емоцій у єдиний сертифікат для ваших близьких

Докладніше Збери набір

Легка заміна емоції

Отримувач зможе вибрати іншу послугу в номіналі сертифіката, розділити суму на кілька або доплатити та відвідати враження дорожче.

Докладніше Легка заміна

 Подивитися, як граційно дельфіни граються м'ячем, роздивитись морських котиків, які танцюють рок-н-рол, посміятися над витівками морського лева – все це можливо в дельфінарії. Це шоу відвідують зі своєю сім'єю або з коханою людиною. Після виступу можна сфотографуватися з морськими тваринами, покататись на човні і поплавати з красивими дельфінами. Водний захід ви зможете відвідати у зручний день.

 У вихідні дні в багатьох дельфінаріях пропонується нічне шоу. Морські котики і дельфіни продемонструють запаморочливі трюки. За бажанням з дельфінами можна познайомитися ближче, прокотившись на човні по басейну після шоу. Піднесіть своїй близькій людині дійсно унікальний подарунок - сертифікат, що дозволяє приємно і яскраво провести час. Експерти EMOZZI рекомендують зробити такий сюрприз мамі, бабусі, дівчині, брату чи хлопцеві, відвідування дельфінарію обов'язково порадує близьку людину!

Вечірнє і денне шоу у дельфінарії

 За необхідності можна вибрати як денне, так і вечірнє шоу. Вартість денних шоу  меньша, ніж вечірніх. Різноманітні трюки, які виконують морські тварини, весела гра з м'ячем і стрибки через кільця приємно порадують відвідувачів. Купання з дельфінами – це цікава розвага, одна з найбільш популярних. Щасливий власник подарункового сертифіката зможе пограти з активними тваринами, покататися у них на спині і сфотографуватися з ними. Вартість одного запливу з дельфінами зазвичай стартує від 2000 гривень. У дельфінарії пропонується також спеціальна послуга – дельфінотерапія, а саме лікування та одужання за допомогою спілкування з цими унікальними тваринами.

Дельфінарій – гарний подарунок

 Крім іскрометних шоу і можливості поплавати з дельфінами гості зможуть організувати свята в дельфінарії. Найбільш актуальними є проведення дня народження, катання на човні, привітання від морських котиків, дайвінг. Всі закохані, які зважилися на серйозний крок, також зможуть організувати пропозицію руки і серця. Діти будь-якого віку зможуть себе спробувати в якості тренера дельфінів. За два дні навчання вони дізнаються багато цікавого про тих, хто проживає в океанських глибинах, поплавають з тваринами і самостійно зможуть влаштувати маленьке шоу.

Що таке дельфінотерапія

Дельфінотерапія - окремий напрямок психотерапії та ефективний реабілітаційний метод. Це особливим чином організований процес спілкування людини та тварини, який. залежно від цілей лікування, координується спеціалістами-дефектологами. психологами і педагогами, а також, зі іншого боку, професійним тренером та ветеринарним лікарем. Дельфіни, які беруть участь у терапії, проходять спеціальний відбір, і відрізняються приємним та м’яким норовом. Високий позитивний ефект дельфінотерапії досягається завдяки розмаїттю ультразвукових коливань, які вони видають, а також комплексу відновлювальних та розвивальних вправ. Такі заняття приносять радість та дарують відчуття дива. Протягом всього часу лікування дельфіни грають зі своїми пацієнтами, катаються на спині, плавають і просять уваги у відповідь.

Як оформити подарунковий сертифікат в дельфінарій

 Покупку сертифіката легко оформити. Крок перший – оберіть враження чи подарунковий набір, який ви хотіли б презентувати, або складіть набір “емоцій” самостійно - з цим вам домоможе наш менеджер. Крок другий – підберіть комфортні способи доставки та оплати. Далі піднесіть своїй близькій людини враження у привабливій упаковці або надішліть подарунок на e-mail. Ми впевнені, що такий подарунковий сертифікат як відвідування дельфінарію або плавання з дельфінами здивує вашу рідну людини, а вам буде приємно піднести такий презент.