emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Дрифт таксі Дрифт таксі, Київ - Фото
2900.00 грн
Київ
1 чол(1)
60хв

Не знаєте, що подарувати на Новий Рік?

Ми підібрали Топ-10 подарунків на новий рік для ваших близьких

Докладніше Новий Рік

Збери набір для своїх рідних

Не знаєте, що подарувати? Думаєте про те, що сподобається? Зберіть кілька емоцій у єдиний сертифікат для ваших близьких

Докладніше Збери набір

Легка заміна емоції

Отримувач зможе вибрати іншу послугу в номіналі сертифіката, розділити суму на кілька або доплатити та відвідати враження дорожче.

Докладніше Легка заміна

 Має відбутися важлива подія, на якій ви хочете привітати близьку людину? Ви просто жити не можете без яскравих вражень і гострих відчуттів? Тоді найкращим чином підійде подарунковий сертифікат – це авто-екстрим. Чи будуть це гонки на позашляховику або трофі-рейди на танковій дорозі, драйвові автоаттракціони або прогулянки на квадроциклі – все це приємно порадує вашу рідну людину! Тільки не варто забувати, що ці враження забезпечують море адреналіну всім власникам сертифікатів.

 

 

Якщо ви бажаєте добре струсити або розворушити когось, тоді сміливо віддайте перевагу цьому варіанту сертифіката. Безумовно, цей подарунок-враження залишиться в пам'яті у винуватця торжества надовго. Можливо, саме завдяки такому презенту у вашого чоловіка, сусіда або хлопця з'явиться нове хобі, яке розфарбує життя новими фарбами.

Гонки на позашляховиках

 Гонки на позашляховиках – розкішний захід для найсміливіших і активних людей. Це не тільки захоплююче видовище, а й воістину яскраві відчуття. Джип-орієнтування вважається найпопулярнішим видом позашляхових змагань. В даному випадку від машини, штурмана і водія потрібна максимальна віддача. Фахівці Emozzi рекомендують подарувати такий презент як гонки справжнім чоловікам.

Трофі-рейди

 Що являють собою трофі-рейд? Чому цей вид спорту настільки привабливий, що змагання з нього є одним з найбільших заходів в авто-світі нашої країни? Трофі-рейди представляють собою змагання по проходженню спеціальних, складних трас на мотоциклах, квадроциклах і джипах. Але ця розвага з використанням мотоциклів стає особливо «гострою». Відрізняються трофі-рейди від інших спортивних заходів тим, що вони не орієнтовані на швидкість. Безумовно, є обмеження по часу. Однак питання не в тому, наскільки оперативно ви пройдете шлях. Тактика трофі-рейду в тому, як успішно ви подолаєте «перешкоди» і виконаєте завдання.

Дрифт-таксі  

 Дрифт – це дивовижний вид автоспорту. Якщо ви ще не чули про таке, знайте, що сьогодні послуга доступна в нашому місті. Дрифт таксі являє собою неймовірно драйвове і адреналінове заняття. Звикання воно не викликає, але провокує шквал позитивних емоцій та бажання докорінно змінити власний досуг на користь швидкості та адреналіну. Дрифтувати щасливий володар сертифіката буде на професійному гоночному авто. Участь відбувається не просто у якості пасажира, а в якості другого пілота. Ви легко відчуєте швидкість і пройдете всі віражі разом з кращими гонщиками. Це абсолютно незабутній експеримент!

Автоаттракціони

 Неймовірно божевільний і яскравий атракціон для справжніх сміливців! Винуватець або винуватиця торжества відчують себе другим пілотом під час екстремального катання професійного гонщика. У вас з'явиться можливість вибрати одну з вподобаних локацій. Через пару секунд після початку руху пасажир буде утиснений в крісло, емоції переповнять його через край!

Катання на сігвеї

 Якщо ви колись мріяли про те, щоб покататися на незвичайному агрегаті, зверніть увагу на сігвей. Це суперсучасний «самокат», який часто зустрічається в аеропортах і скверах. Детальний інструктаж і незвичайний рельєф доріжок дозволить отримати від катання максимальне задоволення. А якщо піднести цю розвагу шанувальникам прогулянок по місту, ви почуєте масу вдячних слів! Катання на сігвеї оцінять люди активного складу, які віддають перевагу руху і не мислять свого життя без справжнього драйву. Це прекрасний презент для чоловіка або для пари. Телефонуйте і вже сьогодні вибирайте відповідний подарунок для своєї близької людини!