emozzi FacebookYoutubeG+ +38(044)2278328

Синій краб, центр креативних послуг

SiniY Crab – це популярний творчий простір в Одесі для новачків і для професіоналів, на базі якого одночасно діє декілька студій. А саме:

  • Студія кераміки, де створюється посуд, біжутерія, предмети інтер’єру, бюсти.
  • Студія декоративного скла: вітражі Тіффані, розпис вітражними фарбами, ф’юзинг, мозаїка, гравіювання.
  • Художня студія: інтуїтивний, правопівкульний, медитативний живопис, акварель, каліграфія, мехенді, аерографія, живопис на воді Ебру, fashion-sketch, face-art, малюнки тушшю, fluid art. 
  • Студія декоративного стилю: вишивка, плетіння та в’язання. 
  • Інженерно-технічна студія: кінетичні скульптури та складні інсталяції. 

SiniY Crab дає можливість реалізувати ідеї тим, у кого немає власної матеріально-технічної бази, надає місце для командної роботи над проектами в сфері мистецтва, популяризує ремісничі професії, дає освіту людям з особливими потребами з ціллю подальшого працевлаштування. 

Топ-5 причин обрати майстер-класи від SINIY CRAB:

  1. Різносторонній розвиток і для дорослих, і для дітей незалежно від рівня підготовки. Тут сподобається хлопчика та дівчаткам, а також їх батькам, бабусям і дідусям, молодим дружнім компаніям, закоханим парам та самостійним творцям.  
  2. Сучасне обладнання та велика база якісних матеріалів для творчості. Наприклад, стіл-склофон, високотемпературна піч, електричні гончарні станки, програмовані печі для обпалювання кераміки тощо. 
  3. Професійні наставники, готові вчасно підказати і підтримати, обговорити ескізи та довести задумані проекти до втілення. 
  4. Комфортний простір – ергономічна організація приміщень, стильний інтер’єр, приємна музика і спільнота творчих людей. 
  5. Зручний розклад 7 днів на тиждень