emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

3D FUN, сканування та друк

3D Fun - команда київських професіоналів, що вже 2,5 років надає ексклюзивні для України послуги. Один із ключових напрямків діяльності - сканування людей та друк їх мініатюрних копій-статуеток з екологічного пластику різних кольорів. Але створенням лише фігурок людей 3D Fun не обмежується. Творча команда професіоналів готова створити зі сканованого прототипу унікальний продукт.

Головним елементом і членом своєї команди 3D Fun вважає інноваційний тривимірний оптичний сканер Scanity PRO футуристичного вигляду. Цей унікальний пристрій, розроблений німецькими та голандськими інженерами, має 125 цифрових камер та 4 відеопроектори, які розміщені всередині стильного сучасного боксу. Робота сканера синхронізована таким чином, що буквально протягом 4 секунд він робить два одночасних знімка усіма камерами. Для отримання тривимірної моделі всі знімки буквально збираються спеціальною програмою, яка працює за алгоритмом фотограметрії.

3D Fun надає різноманітні послуги 3D формату.

Креативність та почуття гумору команди 3D Fun вдало поєднується з серйозним та професійним підходом до роботи.

3D Fun - команда київських професіоналів, що вже 2,5 років надає ексклюзивні для України послуги. Один із ключових напрямків діяльності - сканування людей та друк їх мініатюрних копій-статуеток з екологічного пластику різних кольорів. Але створенням лише фігурок людей 3D Fun не обмежується. Творча команда професіоналів готова створити зі сканова...