emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Сеанс флоатингу floating-session-kiev
1670.00 грн
Київ
1 особа
60хв

Як це працює?

Доступні електронні сертифікати та подарункові сертифікати в яскравих коробках

Докладніше
Снайпер-клас snajper-klass
1900.00 грн
Київ
1 особа
60хв

Готовий набір емоцій - найкращий подарунок!

Його головна перевага полягає в тому, що тобі не доведеться ламати голову над подарунком - власник набору сам вирішить, яку послугу відвідати

Тисни сюди
Релакс масаж relaks-massazh-lvov
650.00 грн
Львів
1 особа
60хв

Не любиш обмежень? Збери набір сам!

Тисни на "Збери набір" і дізнайся, як зробивши пару кліків, ти зможеш створити подарунок мрії

Збери набір

Якщо ви шукаєте подарунок на День вчителя чи 1 вересня, то вам самий час завітати до інтернет-магазину вражень EMOZZI, адже тут дібраний такий каталог подарунків, який не можна ні з чим зрівняти. Якщо ви хочете оригінально привітати вчителя вашої дитини, то найкращим варіантом стане сертифікат на враження, адже емоції – це найцінніший подарунок.

Якщо ви замислися над тим, що можна подарувати вчителю вашої дитини такого, щов ваш клас виділився серед інших, то рекомендуємо вам звернути увагу на подарункові сертифікати на враження. Інтернет-магазин EMOZZI пропонує вам вибір вражень, які можна підібрати відштовхуючись від будь-яких забаганок, смаків та захоплень.

Ідеї подарунків на день вчителя

Який подарунок обрати вчителю?

Для того, щоб обрати подарунок-враження необхідно звернути увагу на характер та захоплення вчителя вашої дитини. Порадьтеся з дітьми з класу, адже вони завжди звертають увагу на такі речі.

Що подарувати активному вчителю? 

Вчителю, який любить активний відпочинок, хорошим варіантом подарунку стане прогулянка на квароциклі. Така прогулянка – не лише можливість активно провести свій час, але і можливість провести його на свіжому повітрі, а в часи, коли ми постійно перебуваємо в гамірливому місті – спокій природи може стати найкращим подарунком. 

Що подарувати жінці вчителю? 

Діти – це прекрасно, але ви чудово знаєте, як вони можуть стомлювати, тому добрим подарунком для вчителя може стати похід в СПА. Одним зваріантів такого подарунку може стати СПА із стоун терапією. Це незвичайний комплекс спа-процедур, який вирізняється масажем гарячим та холодним камінням. Процедура масаж спини + Стоун Терапія дуже ефективна для зняття стресу, депресії, загального розслаблення організму. Крім цього, процедура проводиться в обстановці, що сприяють релаксації: м'яке приглушене світло, ніжні аромати, легка приємна музика. Кожен сеанс стоун терапії починається і завершується ручним масажем спини, що створює додатковий релаксуючий ефект. 

Що подарувати чоловікові вчителю? 

 Одним з вдалих подарунків чоловікові вчителю може стати політ на літаку, адже це прекрасний спосіб відволіктися від буднів та отримати дозу адреналіну. А ще кращим він стане з можливість підняти літак власноруч, або ж покерувати ним. Звичайно, спочатку це може видаватися страшною ідеєю і трохи лякати, але хочемо вас переконати, о досвідчений пілот може навчити керувати літаком навіть новачка. 

Що подарувати креативному вчителю?

М вважаємо, що в школі дітей мають навчати не лиши писати, читати та рахувати, а і розкривати всі їх таланти, в тому числі і творчі пориви, а допомогли і цьому може тільки неординарна та творча особистість. Тому ми пропонуємо вам подарувати вчителю вашої дитини можливість розкрити свої творчі здібності на майстер-класі гончарства. На майстер-класі ваш учитель не тільки дізнається про основні властивості глини і про те, як правильно з нею працювати і обпалювати, а й зможе отримати справжній релакс, адже робота з глиною - це свого роду медитація (і зі стресом попрацює). Протягом майстер-класу можна буде виготовити кілька виробів, витратні матеріали вже включені у вартість послуги, а готовий виріб можна буде забрати після випалу через 3-4 тижні.

Секрет успіху подарункового сертифікату

Чому подарунковий сертифікат – це те, що потрібно? Тому що разом з EMOZZI вам вдасться створити справжню казку і влаштувати грандіозне свято – подарувати спогати. У каталозі представлені цікаві подарунки - емоції, які запам'ятаються на все життя!