emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

Як це працює?

Доступні електронні сертифікати та подарункові сертифікати в яскравих коробках

Докладніше
Урок вокалу voice-lessons-kharkov
360.00 грн
Харків
1 особа
60хв
Курс вокалу kurs-vokalu-3-uroki
1180.00 грн
Харків
1 особа
180хв
Запис Пісня + Кліп zapis-pesnya-klip
2560.00 грн
Харків
1 -2 осіб
60хв

Готовий набір емоцій - найкращий подарунок!

Його головна перевага полягає в тому, що тобі не доведеться ламати голову над подарунком - власник набору сам вирішить, яку послугу відвідати

Тисни сюди

Не любиш обмежень? Збери набір сам!

Тисни на "Збери набір" і дізнайся, як зробивши пару кліків, ти зможеш створити подарунок мрії

Збери набір

 Кожна людина в глибині душі мріє проявити свої таланти і стати справжньою зіркою. Відомо, що всі ми з народження маємо певні схильності, сильні сторони і навіть таланти, розвинути які є важливим завданням. Музичні та артистичні здібності проявляються у багатьох людей. Якщо ви ще не встигли розкрити у собі талант, магазин розваг EMOZZI надасть вам цю можливість. Тут можна придбати майстер-класи і абонементи на курси, уроки з вокалу, акторської майстерності для себе або близьких людей. Презентувати такий подарунок ви зможете на 8 березня, День народження, день закоханих, 14 жовтня або день весілля. Якщо винуватець торжества досі шукає шанс застосувати власні творчі здібності та здійснити мрію, він емоційний або просто розвинений в декількох напрямках, ви точно вгадаєте з подарунком.

Майстер-клас з вокалу

 Ви або ваша близька людина любите співати? На роботі, на кухні або в душі? Тоді саме час зайнятися одним з найбільш захоплюючих і яскравих напрямків мистецтва – вокалом. Це дуже крутий подарунок для людини, яка мріє навчитися співати. Пам'ятайте, що музичні здібності є практично у кожного, а якщо до того ж співає ваша душа, слід прислухатись до її побажань.

У школі мистецтв ви знайдете виключно персональний підхід до кожного учня. Уроки вокалу проводяться в індивідуальному порядку. Особливості проведення занять пов'язані з конкретним рівнем підготовки. На уроках вокалу використовується виключно професійна апаратура і новітні методики опанування цієї майстерності. Заняття будуть проходити в світлих і просторих приміщеннях, що зробить їх ще більш приємними та продуктивними. На уроках використовуються дихальні техніки, методи розвитку дикції і артикуляції, навчання правильному вилученню звуку.

 Мета такого уроку – розкрити талант винуватця торжества! При бажанні можна вибрати урок із додатковим записом пісні. Ви навчитеся правильно використовувати власний голос, станете набагато яскравіше і дозволите своєму музичному таланту розкритися.

Уроки акторської майстерності

 Мрієте навчитися керувати своїми емоціями, жестами і голосом? Чи відчуваєте, що у вас або у ваших близьких людей присутні задатки справжнього актора? Завдяки урокам акторської майстерності з професіоналами у своїй сфері ви зможете розслабитися, освоїти спеціальні сценічні прийоми. Багатьом людям, які працюють у творчому середовищі, без таких знань і умінь просто не обійтися! Винуватець торжества дізнається, як висловлювати власні емоції і вміло їх приховувати, впевнено доносити власну точку зору і вміти справляти на оточуючих сприятливе враження.

 Програма уроків з акторської майстерності складається в індивідуальному порядку. Винуватця торжества, який отримав презент, придбаний в магазині Emozzi, чекає цікаве спілкування з досвідченим актором. Педагог буде радий поділитися з вами секретами своєї майстерності, він зможе дати вам корисні поради. Зазвичай подібні уроки проходять у формі бесіди, різноманітних вправ та ігор. Щасливчик отримає масу приємних емоцій, і буде комфортніше себе відчувати в різних життєвих ситуаціях. В кінці заняття ви отримаєте корисні рекомендації.

Особливий досвід – співочий або артистичний

 Вокал і акторська майстерність – це унікальний шанс пізнати себе, проявити свої найкращі якості, розвинути приховану обдарованість. Ви навчитесь чомусь новому, а розвиток – це важлива складова нашого життєвого шляху. Такі заняття з легкістю зарядять позитивом, допоможуть поглянути на життя і творчість з нового ракурсу. Піднести майстер-клас з вокалу або акторської майстерності дуже просто, достатньо зателефонувати за номером, вказаним на сайті магазина розваг EMOZZI! Ваш молодий чоловік, дівчина, мама або дружина будуть неймовірно задоволені отримати такий презент.