emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Пісочна терапія sand-therapy
725.00 грн
Дніпро
1 особа
120хв

Як це працює?

Доступні електронні сертифікати та подарункові сертифікати в яскравих коробках

Докладніше

Готовий набір емоцій - найкращий подарунок!

Його головна перевага полягає в тому, що тобі не доведеться ламати голову над подарунком - власник набору сам вирішить, яку послугу відвідати

Тисни сюди

Не любиш обмежень? Збери набір сам!

Тисни на "Збери набір" і дізнайся, як зробивши пару кліків, ти зможеш створити подарунок мрії

Збери набір

 Сьогодні дарувати на 8 березня, ювілей або день закоханих звичайні квіти або цукерки не актуально. Існують набагато більш цікаві, творчі та нетривіальні подарунки, здатні зробити щасливішою винуватця або винуватицю торжества. Наприклад, майстер-клас з образотворчого мистецтва – це особливий шанс створити свою власну картину під чуйним контролем професійного художника. Малювати за бажанням можна акварельними фарбами, акрилом, маслом, пастеллю, тушшю або олівцем, при цьому кожен спосіб має свої переваги. Майстер живопису познайомить вас з особливостями образотворчого мистецтва, повідає, як втілити цікаву композицію малюнка і грамотно комбінувати відтінки. Сюжет власної картини ви зможете підібрати за смаком або навіть розділити радість малювання одного витвору із вашою близькою людиною на спільному холсті! Готовий твір мистецтва стане відмінним доповненням будь-якого інтер'єру!

Що таке майстер-клас живопису (образотворчого мистецтва)?

 Це цікавий, захоплюючий урок, який пройде в компанії з професійним художником. Щасливчик, якому піднесли подарунок від магазину розваг Emozzi, зможе отримати безцінні навики і масу позитивних емоцій. Ви зможете намалювати картину аквареллю або маслом навіть без спеціальних здібностей. Весь необхідний інструментарій і матеріали є у викладача в його майстерні, про це не потрібно турбуватися. В наявності наступні види майстер-класів:

 • Живопис аквареллю.
 • Живопис пастеллю індивідуально і в групі.
 • Романтичний майстер-клас живопису на двох.
 • Майстер-клас з живопису маслом.
 • Сімейний майстер-клас з живопису маслом.
 • Створення мандал.
 • Вітражна розпис індивідуально і в групі.

 Ці та інші уроки ви зможете вибрати для своєї близької людини. Чоловік, дружина, дівчина чи подруга будуть неймовірно щасливі отримати такий презент на будь-яке свято!

Як проходить урок малювання?

 Винуватець торжества зануриться в творчий, космічний світ різних образотворчих прийомів і форм. Відбуватиметься це в стінах комфортної і затишної художньої студії. У цьому приміщенні відбудуться справжні чудеса: на світ з'явиться ваш власний шедевр, унікальне творче рішення! У студії винуватця торжества – справжнього щасливчика – чекає цікаве знайомство з досвідченим майстром, який встиг не тільки самостійно створити масу класних картин, а й навчити своїх послідовників.

 Професіонал своєї справи допоможе втілити композицію малюнка, повідає, яким чином правильно комбінувати відтінки і кольори, допоможе навчитись розумному та ефектному використанню художніх прийомів. Таким чином ваші сміливі творчі ідеї та натхнення зможуть реалізуватись на практиці та стати ще більш досконалими. На прикладах відомих класиків живопису винуватець торжества вивчить мистецтво створення завершеної композиції, поєднання відтінків, «золотого перетину», плановості у своїй роботі. Також ви зможете дізнатися, що таке насиченість відтінку, яким має бути поєднання холодних і теплих тонів, щоб картина «заграла» яскравими барвами.

 Людина, що отримала цей подарунок, буде малювати на білому полотні. Готова картина залишиться в студії для того, щоб підсохнути. Через кілька днів ви зможете її забрати до себе додому. 

5 переваг майстер-класу з малювання

 • Можливість створити власний шедевр потрібною технікою малювання.
 • Розвивається творче мислення, спостережливість, гарний смак, естетичне сприйняття.
 • Щасливчик отримає масу вражень.
 • Піднімається настрій, поліпшується самопочуття.
 • Доступний за ціною майстер-клас.

Персональний урок з художником

 Заняття будуть проходити під пильним керівництвом досвідченого і професійного художника. Виходячи з наявності ваших конкретних навичок і вмінь, фахівець складе програму навчання і допоможе вибрати сюжет майбутньої картини. Причому складність зображення буде в повній мірі залежати від навичок. Якщо ви хочете піднести своїй близькій людині ексклюзивний, незвичайний і стильний подарунок, зверніть увагу на магазин розваг Emozzi! У місті Дніпро, Київ і Харків такі презенти стають дедалі популярнішими. Щоб зробити замовлення, досить буде лише зателефонувати по номеру, який вказаний на сайті.