emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Відеовраження videovpechatlenie
8065.00 грн
Київ
2 особи
120хв

Як це працює?

Доступні електронні сертифікати та подарункові сертифікати в яскравих коробках

Докладніше
Дитяче фото Дитяче фото, Львів - Фото
1040.00 грн
Львів
1 особа
60хв
Фотосесія Love story photosession-love-story-kharkov
1210.00 грн
Харків
2 особи
60хв
Бізнес фотосесія biznes-fotosessiya
2560.00 грн
Київ
1 особа
60хв

Готовий набір емоцій - найкращий подарунок!

Його головна перевага полягає в тому, що тобі не доведеться ламати голову над подарунком - власник набору сам вирішить, яку послугу відвідати

Тисни сюди
Дитяча фотосесія Дитяча фотосесія, Київ - Фото
2560.00 грн
Київ
2 особи
60хв
Дитяча фотозйомка Дитяча фотозйомка, Дніпро - Фото
2065.00 грн
Дніпро
3 особи
60хв
АКВА фотосесія АКВА фотосесія, Київ - Фото
4060.00 грн
Київ
1 особа
120хв
Дитяча фотосесія Дитяча фотосесія, Харків - Фото
1090.00 грн
Харків
3 особи
60хв

Не любиш обмежень? Збери набір сам!

Тисни на "Збери набір" і дізнайся, як зробивши пару кліків, ти зможеш створити подарунок мрії

Збери набір

 Наше життя – активне, швидкоплинне, стрімке. Саме тому так важливо вміти вчасно зафіксувати яскраві і важливі його моменти. На допомогу приходить майстерність фотографії, що дозволяє передати красу, харизму людини і особливість знятої миті.

 

Багато вже забули про те, що фотографія – це справжнє мистецтво, і цим мистецтвом повинні займатися професіонали. Навіть один вдалий знімок здатний змінити не тільки візуальне сприйняття вашої сторінки в соціальних мережах, але і життя в цілому. Маючи справу з фахівцями, творцями, ви зрозумієте, що можна повністю змінити призму сприйняття самого себе. Справжній художник здатний відобразити і передати на фото внутрішню красу, яка є в кожній особистості. Одного разу спробувавши себе в ролі моделі, ретельно підібравши образ, пропрацювавши все нюанси і деталі, ви більше не будете позбавлені жаги краси і свободи. Фотосесії, рекомендовані магазином розваг Emozzi, дійсно підіймають настрій і змінюють життя на краще!

Для кого підійде фотосесія

 Послуга професійній фотосесії надається всім бажаючих без винятку. Такий подарунковий сертифікат можна піднести мамі, подрузі, чоловікові, бабусі, хлопцю або своєму малюкові. Всі без винятку будуть раді перевтілитися в новий образ, розкрити свою індивідуальність і насолодитися яскравими, справжніми фотознімками. Професіонали своєї справи допоможуть розкритися, підберуть вдалі ракурси і пози, щоб ви виглядали в кадрі дійсно особливо.

Як проходить фотозйомка?

Проводиться захід у інтер’єрній або звичайній фотостудії. У літню пору фотозйомки проходять на природі. За бажанням власник сертифіката зможе взяти з собою друзів, виїхати з гостями на open air локацію і зробити фото на тлі природних пейзажів.

Для початку потрібно буде зустрітися з фахівцем, обговорити завдання і цілі, які щасливчик, який отримав сертифікат на фотосесію, хоче втілити. Далі аналізується зовнішність, уважно опрацьовується образ з урахуванням побажань і складається сценарій зйомки. Далі безпосереднім чином втілюється образ і фотосесія, обробляються фото, і винуватець торжества отримує масу вражень від процесу фотозйомки. В результаті щасливий володар сертифіката буде мати кілька стильних фото в подарунок, захоплені погляди близьких і рідних, а також приємні спогади.

Різноманітність фотосесій:

  • Експрес-фотозйомка
  • Фотосесія для вагітних
  • Зйомка в образі

Особливості проведення фотосесій

 Майстер зйомки надасть кілька фото на вибір. Перед камерою художника щасливчик зможе постати в будь-якому образі, зйомка проводиться в студії, у локаціях, що найбільш привернули та викликають захват. Все фотостудії обладнані творчими і яскравими інтер'єрними зонами. Часто винуватцю торжества пропонуються послуги професійного візажиста і стиліста. За необхідності можна буде підібрати мейк-ап і зачіску. Такий фахівець вкрай необхідний, якщо хочеться, щоб результат перевершив усі очікування. Майстер до останньої деталі знає, який макіяж і зачіска будуть виглядати в кадрі найкращим чином, і підкреслить достоїнства зовнішності.

Подарунковий сертифікат на фотосесію - чудовий сюрприз

 Подарунковий сертифікат на фотозйомку принесе своєму власникові масу позитивних емоцій і вражень. При цьому результат буде приголомшливим, оскільки з винуватцем свята буде працювати команда фахівців. Якщо ви бажаєте піднести своїй близькій людині гідний подарунок, то не баріться. Фотосесія – це ідеальний варіант, що підходить усім без винятку. Створені фото принесуть масу добрих, позитивних емоцій і яскравих вражень!