emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Урок ораторської майстерності з викладачем вищої категорії, Київ - Фото

Урок ораторської майстерності з викладачем вищої категорії

Подарували 3 рази

Урок ораторської майстерності з викладачем вищої категорії, Київ - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

19.06.2022

Адреса

Київ, вул. Кловський узвіз, 8

1 особа - 60 хв

555.00 грн

всесезон

у приміщенні

для одного

заборонено: стан сп'яніння

сертифікат з собою

за попереднім записом

60 хвилин

З подарунковим сертифікатом на Урок ораторської майстерності з викладачем вищої категорії учаснику враження належить відвідати індивідуальний урок, побудований за принципом поєднання теорії та практики. Різноманітні вправи допоможуть природним чином контролювати дихання, дикцію, зміст тексту, темп мови, інтонації, жестикуляцію.

Програма враження у подарунок:

  • знайомство з викладачем
  • визначення завдань, з якими доведеться працювати (розкріпачення, усунення дефектів мовлення, страху публічного виступу)
  • робота над навичками самопрезентації
  • консультація (рекомендації щодо вирішення наявних питань)

Після закінчення уроку видається набір вправ для самостійної роботи

Завдяки заняттям у школі голос стане сильним, красивим, глибоким і насиченим. Пройдуть численні комплекси, що заважають відчувати впевненість в своїх силах і здібностях, а також стане легше виражати себе за допомогою голосу і покращиться взаєморозуміння з оточуючими людьми.

* за бажанням клієнта можлива організація онлайн-уроку! Якщо є інструменти - з дому. Якщо в учасника враження інструментів немає, тоді можна прийти в кабінет студії (в ній є все необхідне обладнання). У кабінеті вчитель також буде проводити заняття по відео-зв'язку - учень буде один в приміщенні.

* на вимогу провайдера час і місце проведення послуги можуть змінюватися

«Соломрія» - сучасна школа мистецтв, що стала втіленням заповітної мрії викладача естрадного вокалу і композитора Катерини Максимової. З 2011 року вчителі школи допомагають усім бажаючим розкривати свої таланти та розвиватися в деяких видах сценічного мистецтва й творчості: вокал, гра на гітарі, фортепіано, барабани. За вибором учнів, вони мають змогу опанувати естрадний, джазовий або класичний напрямок цих видів майстерності.

У школі мистецтв «Соломрія» раді бачити і дорослих будь-якого віку, і зовсім юних талантів. Дбаючи про результат та зацікавленість учнів, кожному з них індивідуально підбирають програму, методику викладання та матеріал, враховуючи також їх вік, здібності та можливості.

Крім музичного напрямку, у стінах школи є можливість навчатись ораторському мистецтву, акторській майстерності, хореографії та іншим сценічним і не тільки видам творчості. Маючи відповідне бажання, учні можуть розвиватися одразу в декількох напрямках.

У «Соломрія» щиро вірять у своїх вихованців. Тому викладачі готові дати не тільки якісну підготовку кожному, а й допомогти розкритися та позбутися небажаних комплексів. Регулярні концерти та виступи, які влаштовує школа для своїх учнів, — чудова можливість показати талант публіці й відчувати себе впевненіше з кожним виходом на сцену.

Всі викладачі в «Соломрія» - це досвідчені майстри-професіонали, готові кожен день розвиватися, вчитися і вдосконалюватися. Створена ними дружня атмосфера, що панує на уроках, і повна довіра між учнем і викладачем - плідний грунт для якісного довготривалого результату. А світлі затишні класи, обладнані сучасною апаратурою, і зручне розташування будівлі школи в самому серці Києва роблять її ще більш популярною та улюбленою серед учнів різного віку.

«Соломрія» - сучасна школа мистецтв, що стала втіленням заповітної мрії викладача естрадного вокалу і композитора Катерини Максимової. З 2011 року вчителі школи допомагають усім бажаючим розкривати свої таланти та розвиватися в деяких видах сценічного мистецтва й творчості: вокал, гра на гітарі, фортепіано, барабани. За вибором учнів...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Урок ораторської майстерності з викладачем вищої категорії

1 особа - 60 хв

555 грн