emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Урок гри на барабанах з викладачем вищої категорії, Київ - Фото

Урок гри на барабанах з викладачем вищої категорії

Подарували 2 рази

Урок гри на барабанах з викладачем вищої категорії, Київ - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

19.06.2022

Адреса

Київ, вул. Кловський узвіз, 8

1 особа - 60 хв

555.00 грн

у приміщенні

всесезон

за попереднім записом

для одного

заборонено: стан сп'яніння

сертифікат з собою

5+

60 хвилин

З подарунковим сертифікатом на Урок гри на барабанах з викладачем вищої категорії учасник враження дізнається основи видобування звуку з інструменту і навчиться правильній, зручній посадці і хвату паличок. 

Подарункові сертифікати включають в себе:

  • індивідуальне заняття з викладачем вищої категорії
  • теоретичну частину (вивчення назв і призначення інструментів, основ гри на ударних)
  • практичну частину (варіанти хвата барабанних паличок, базові ритмічні малюнки, вправи на координацію)

 

Досвідчений фахівець за одне заняття навчить грати в своє задоволення і прищепить почуття ритму, такту.

Практика здійснюється на кращому обладнанні в студії. 

* за бажанням клієнта можлива організація онлайн-уроку! Якщо є інструменти - з дому. Якщо в учасника враження інструментів немає, тоді можна прийти в кабінет студії (в ній є все необхідне обладнання). У кабінеті учитель також буде проводити заняття по відео-зв'язку - учень буде один в приміщенні.

* провайдер має право змінювати час і місце проведення послуги

 

«Соломрія» - сучасна школа мистецтв, що стала втіленням заповітної мрії викладача естрадного вокалу і композитора Катерини Максимової. З 2011 року вчителі школи допомагають усім бажаючим розкривати свої таланти та розвиватися в деяких видах сценічного мистецтва й творчості: вокал, гра на гітарі, фортепіано, барабани. За вибором учнів, вони мають змогу опанувати естрадний, джазовий або класичний напрямок цих видів майстерності.

У школі мистецтв «Соломрія» раді бачити і дорослих будь-якого віку, і зовсім юних талантів. Дбаючи про результат та зацікавленість учнів, кожному з них індивідуально підбирають програму, методику викладання та матеріал, враховуючи також їх вік, здібності та можливості.

Крім музичного напрямку, у стінах школи є можливість навчатись ораторському мистецтву, акторській майстерності, хореографії та іншим сценічним і не тільки видам творчості. Маючи відповідне бажання, учні можуть розвиватися одразу в декількох напрямках.

У «Соломрія» щиро вірять у своїх вихованців. Тому викладачі готові дати не тільки якісну підготовку кожному, а й допомогти розкритися та позбутися небажаних комплексів. Регулярні концерти та виступи, які влаштовує школа для своїх учнів, — чудова можливість показати талант публіці й відчувати себе впевненіше з кожним виходом на сцену.

Всі викладачі в «Соломрія» - це досвідчені майстри-професіонали, готові кожен день розвиватися, вчитися і вдосконалюватися. Створена ними дружня атмосфера, що панує на уроках, і повна довіра між учнем і викладачем - плідний грунт для якісного довготривалого результату. А світлі затишні класи, обладнані сучасною апаратурою, і зручне розташування будівлі школи в самому серці Києва роблять її ще більш популярною та улюбленою серед учнів різного віку.

«Соломрія» - сучасна школа мистецтв, що стала втіленням заповітної мрії викладача естрадного вокалу і композитора Катерини Максимової. З 2011 року вчителі школи допомагають усім бажаючим розкривати свої таланти та розвиватися в деяких видах сценічного мистецтва й творчості: вокал, гра на гітарі, фортепіано, барабани. За вибором учнів...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Урок гри на барабанах з викладачем вищої категорії

1 особа - 60 хв

555 грн