emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Травмат для новачка, Київ - Фото

Травмат для новачка

Травмат для новачкаEmozzi
Травмат для новачка, Київ - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

16.06.2022

Адреса

вул. Володимира Сосюри, 7

1 особа - 30 хв

990.00 грн

у приміщенні

всесезон

для одного

сертифікат з собою

заборонено: стан сп'яніння

зручний одяг

патрони за доплату

документи з собою

протипоказання: психічні розлади

18+

30 хвилин

Про враження

Сертифікат Травмат для новачка — слушна ідея для бажаючих познайомитися з видом зброї, яка використовується для самооборони. Досвідчений інструктор надасть якісний стартовий урок із користування травматичним пістолетом Форт. Можливість здійснити перші 10 пострілів по мішенях у закритому тирі під керівництвом професіонала, цінні поради та коментарі досвідченого стрілка - вірний шлях за нетривалий час отримати уявлення про травмат, початковий досвід користування ним та навички самооборони зброєю такого типу.

З чого будемо стріляти

Форт - травматичний пістолет українського виробництва.

У програмі враження

  • знайомство зі стрільцем-інструктором в тирі
  • інструктаж з техніки безпеки
  • навчання і стрільба по мішенях з травматичного пістолета Форт, під керівництвом інструктора
  • екіпірування: захисні окуляри і шумоподавляющіе навушники
  • 10 пострілів з травматичного пістолета Форт

Медичні протипоказання

Гострі та хронічні форми захворювань, нервово-психічні розлади, ускладнена короткозорість

Умови бронювання

  • при собі мати паспорт громадянина України або посвідчення водія українського зразка
  • для осіб, що не мають громадянства України - документ, що підтверджує право на проживання в Україні. Знання української або російської мови

Адреса

вул. Володимира Сосюри, 7

TacticA - сучасний стрілковий тир Києва, більше 2 роки тому організований справжніми знавцями та поціновувачами холодної зброї.

Тир має популярність серед сотен новачків, любителів та професіоналів, які приходять у TacticA, щоб навчитись стріляти або вдосоконалити майстерність володіння холодною зброєю. На відвідувачів чекають досвідчені стрілки-інструктори, які готові провести приватний урок зі стрільби для новачка, або дати майстер-клас гостю з певним досвідом спілкування зі зброєю. Для будь-кого час, проведений в TacticA, - це нові якісні знання та корисний отриманий досвід.

Сучасний 50-метровий стрілецький тир, розташований на Лівому березі Києва, оснащений чималим арсеналом різного виду зброї. Її стан є вкрай важливим для команди TacticA, тому перш ніж потрапити до рук відвідувачів, регулярно перевіряється та тестується фахівцями.

Команда тиру поважає та турбується про гостей та поціновувачів стрілецької справи різних типів темпераментів. Для тих відвідувачів, які бажають постріляти вдумливо та неспішно, на території тиру встановлено сучасні зручні пристрілювальні столи, передбачені для користування і стрілків-правшів, і ліворуких відвідувачів.

Команда TacticA докладає максимальних зусиль, щоб догодити кожному відвідувачу та зробити його перебування в тирі цікавим, комфортним та безпечним. Саме тому значна увага приділяється перевірці психоемоційного стану всіх гостей без винятку та документів присутніх.

Стрілецький тир TacticA пропонує не тільки широкий асортимент майстер-класів та зброї в користування, а й привітний прийом, смачну каву і першокласний професійний сервіс.

TacticA - сучасний стрілковий тир Києва, більше 2 роки тому організований справжніми знавцями та поціновувачами холодної зброї.

Тир має популярність серед сотен новачків, любителів та професіоналів, які приходять у TacticA, щоб навчитись стріляти або вдосоконалити майстерність володіння холодною зброєю. На відвідувачів чекають досвідчені стрілк...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.

Схожі варіанти емоцій

×

Травмат для новачка

1 особа - 30 хв

990 грн