emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Тир "Новачок", Київ - Фото

Тир "Новачок"

Тир "Новачок"Emozzi

Подарували 3 рази

Тир "Новачок", Київ - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

22.06.2022

Адреса

вул. Володимира Сосюри, 7

1 особа - 30 хв

920.00 грн

у приміщенні

всесезон

для одного

заборонено: стан сп'яніння

зручний одяг

за попереднім записом

патрони за доплату

сертифікат з собою

протипоказання: психічні розлади

документи з собою

18+

30 хвилин

Про враження

Сертифікат Тир Новачок надає можливість вдалого першого близького знайомства з холодною зброєю. Новачкові пропонується вибір 1 виду карабіну з двох таких, що найкраще відповідають умовам тиру та стартовому уроку стрільби. Досвідчений інструктор допоможе зробити цей вибір, навчить базовим навичкам володіння зброєю і зробить все від нього залежне для безпечного і результативного заняття.

З чого будемо стріляти

У програмі враження

  • знайомство зі стрільцем-інструктором на території тиру
  • навчання навичкам стрільби від професійного стрілка-інструктора
  • екіпірування: захисні окуляри і шумоподавляющіе навушники
  • користування одним з видів наданого тиром холодної зброї
  • 20 пострілів з обраного учасником зброї

Медичні протипоказання

Гострі та хронічні форми захворювань, нервово-психічні розлади, ускладнена короткозорість

Умови бронювання

  • при собі мати паспорт громадянина України або посвідчення водія українського зразка
  • для осіб, що не мають громадянства України - документ, що підтверджує право на проживання в Україні. Знання української або російської мови

Адреса

вул. Володимира Сосюри, 7

TacticA - сучасний стрілковий тир Києва, більше 2 роки тому організований справжніми знавцями та поціновувачами холодної зброї.

Тир має популярність серед сотен новачків, любителів та професіоналів, які приходять у TacticA, щоб навчитись стріляти або вдосоконалити майстерність володіння холодною зброєю. На відвідувачів чекають досвідчені стрілки-інструктори, які готові провести приватний урок зі стрільби для новачка, або дати майстер-клас гостю з певним досвідом спілкування зі зброєю. Для будь-кого час, проведений в TacticA, - це нові якісні знання та корисний отриманий досвід.

Сучасний 50-метровий стрілецький тир, розташований на Лівому березі Києва, оснащений чималим арсеналом різного виду зброї. Її стан є вкрай важливим для команди TacticA, тому перш ніж потрапити до рук відвідувачів, регулярно перевіряється та тестується фахівцями.

Команда тиру поважає та турбується про гостей та поціновувачів стрілецької справи різних типів темпераментів. Для тих відвідувачів, які бажають постріляти вдумливо та неспішно, на території тиру встановлено сучасні зручні пристрілювальні столи, передбачені для користування і стрілків-правшів, і ліворуких відвідувачів.

Команда TacticA докладає максимальних зусиль, щоб догодити кожному відвідувачу та зробити його перебування в тирі цікавим, комфортним та безпечним. Саме тому значна увага приділяється перевірці психоемоційного стану всіх гостей без винятку та документів присутніх.

Стрілецький тир TacticA пропонує не тільки широкий асортимент майстер-класів та зброї в користування, а й привітний прийом, смачну каву і першокласний професійний сервіс.

TacticA - сучасний стрілковий тир Києва, більше 2 роки тому організований справжніми знавцями та поціновувачами холодної зброї.

Тир має популярність серед сотен новачків, любителів та професіоналів, які приходять у TacticA, щоб навчитись стріляти або вдосоконалити майстерність володіння холодною зброєю. На відвідувачів чекають досвідчені стрілк...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.

Схожі варіанти емоцій

×

Тир "Новачок"

1 особа - 30 хв

920 грн