emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Уроки верхової їзди (12 занять), Харків - Фото

Уроки верхової їзди (12 занять)

Уроки верхової їзди (12 занять)Emozzi

Подарували 1 рази

Уроки верхової їзди (12 занять), Харків - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

26.03.2022

Адреса

Харків, пр-т Науки, 65а

1 особа - 720 хв

3815.00 грн

на природі

спортивний одяг

літо

за попереднім записом

для одного

сертифікат з собою

8+

12 годин

Кінні прогулянки це, як відомо прекрасний спосіб провести вихідні. Мало того, практично всі виглядають на коні надзвичайно. Якщо ви жодного разу не пробували покататися на коні - я вам злегка співчуваю. І рекомендую все таки спробувати. Це абсолютно особливе задоволення. І воно не схоже ні на який інший вид поїздок.

А то, що ви не вмієте кататися, так це не біда. Інструктори стайні - великі професіонали. Вони навіть самого «зеленого» новачка навчать і ознайомлять з усіма хитрощами і премудростями верхової їзди в дуже простій формі.

 

Програма:

Послуга доступна за попереднім записом.

Абонемент дає право на 12 індивідуальних уроків по 1 годині. Діти від 8 до 12 років до прогулянки допускаються тільки в супроводі дорослих. Термін дії абонемента 2 місяці.

Графік роботи:

Влітку: з 10:00 - 20:00

Взимку: з 10:00 - 15:00

Кінний клуб «Mon Ami» - це молодий кінний клуб м. Харкова. Кінні прогулянки і уроки верхової їзди проходять в мальовничому Олексіївському лісі, по його широким листяним алеях, практично в центрі міста. Це відмінний варіант для людей, які не мають можливості витрачати час на дорогу. Протягом усього лісу проходять широкі алеї, що дозволить Вам насолоджуватися красою природи і зануритися в казкову красу живих тунелей з різнобарвною листя. Ви поринете в світ нових відчуттів і емоцій благодоря граціозним тваринам, відволічетеся від буденної суєти в Кінному Клубі "Mon Ami".

У КК «Mon Ami» працюють професійні інструктори та адміністратори, які знайдуть індивідуальний підхід до бажань кожного клієнта. Перед кінної прогулянкою / уроком верхової їзди проводиться інструктаж з техніки безпеки, а так само за бажанням нададуть каску для верхової їзди.

Протягом кінної прогулянки Вас буде сопрождать інструктор з верхової їзди, який підкаже як правильно управляти конячкою, щоб прогулянка в Кінному Клубі "Mon Ami" принесла задоволення не тільки Вам, але і не нашкодила тварині.

При виборі уроку верхової їзди, інструктор визначивши рівень Вашої підготовки зможе почати тренування з азів кінного спорту, або допоможе підняти рівень Вашої верхової їзди.

Коні нашого кінного клубу завжди доглянуті і в прекрасній формі. У Кінному Клубі «Mon Ami» є конячки різного зросту і породи, для дорослих і дітей. Вони навчені для роботи як з новачками, так і з досвідченими вершниками.

Кінний клуб «Mon Ami» - це молодий кінний клуб м. Харкова. Кінні прогулянки і уроки верхової їзди проходять в мальовничому Олексіївському лісі, по його широким листяним алеях, практично в центрі міста. Це відмінний варіант для людей, які не мають можливості витрачати час на дорогу. Протягом усього лісу проходять широкі алеї, що дозво...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Уроки верхової їзди (12 занять)

1 особа - 720 хв

3 815 грн