emozzi FacebookYoutubeG+ +38(044)2278328
Стрибок з парашутом у тандемі, Київ - Фото
Стрибок з парашутом у тандемі, Київ - Фото
Стрибок з парашутом у тандемі, Київ - Фото

Стрибок з парашутом у тандемі

1 осіб - 420 хв

5000.00 грн

New

Стрибок з парашутом у тандеміEmozzi

5

з

5

оцінили

1

осіб

Подарили 7 раз

літо

на природі

спортивний

для одного

7+

12 годин

Опис

Сертифікат буде дійсний до:

?

22.03.2020

Парашутний спорт, напевно, найдивовижніше заняття на світі. Тому що ця розвага не просто складається з нерозбавленого захоплення і відчуття безмежної свободи. Ця розвага і є свобода і захват. Адже ніщо не здатне подарувати тобі відчуття польоту так, як це зробить реальний політ.

За ті кілька секунд, поки відкриється парашут, ти можеш відчути себе десантником, пташкою, божевільним-камікадзе і, можливо навіть трішечки, богом. Абсолютно точно можу сказати одне - стрибнути з парашутом хоча б один раз просто життєво необхідно. Стрибок з інструктором можна назвати «туристичним» або «ознайомчим». Тому що вся відповідальність під час стрибка лежить на інструктора. Він повинен розкрити парашут і забезпечити безпечну посадку.

 

Як проходить стрибок з парашутом в тандемі?

Стрибок з інструктором відбувається з парашутом типу «крило» з висоти 3000-3200 м. Безпека при виконанні тандем-стрибка найвища: ви стрибаєте з підготовленим інструктором, стрибкові досвід якого перевищує 1500 стрибків. Ви відокремлюєтесь від літака на висоті 3200 метрів і перебуваєте у вільному падінні 60 секунд. Вам залишається тільки відчути вільне падіння і оглядати відкрився краєвид. Всю роботу по стабілізації падіння і розкриття парашута виконає досвідчений інструктор. Приземлення настільки м'яке, що тандемні стрибки здійснювали люди з травмами ніг. За бажанням у вільному падінні вас може знімати оператор. Відео з вами в головній ролі наочно покаже все, що ви випробували.

 

Скільки часу триває враження?

Близько 7 години.

 

Кількість учасників?

1 людина.

 

Що входить в послугу?

У послугу входять: оренда покладених парашутів, медкомісія, страховка, інструктаж, підготовка, стрибок, видача сертифіката про стрибок з парашутом

 

Мінімальний вік?

Допускаються учасники для самостійного польоту з 18 років, або з 16 років з дозволом і присутністю батьків. Для польоту з інструктором з 7 років.

 

Чи є інші обмеження?

Обмеження по вазі 90 кг. Кожні додаткові +5 кг оплачуються окремо +200 грн.

Клієнти важче 100 кг до стрибків в тандемі не допускаються. Тандем-стрибки здійснюються при хмарності вище 800 метрів і вітрі не сильніше 12 м / с. Стрибки з круглими парашутами проводяться при хмарності вище 600 метрів і вітрі не більше 5 м / с.

 

Медичні протипоказання?

Медичні протипоказання: травми черепа і опорно-рухового апарату, серцево-судинні та легеневі захворювання, підвищений або знижений артеріальний тиск, пошкодження органів слуху, нервові розлади, цукровий діабет, ниркові хвороби, психіатричні захворювання, сильна короткозорість

 

Форма одягу?

Для відвідування враження потрібно вибрати одяг з щільної тканини, верх обов'язково з довгими рукавами, штани (шорти не допускаються). Це можуть бути джинсові, спортивні або армійські костюми. Взуття обов'язково з високим верхом – черевики, що тримають голеностоп, це можуть бути берци, туристичні черевики для хайкінга, черевики Vibram, стіли, або ж кросівки на товстій м'якій підошві і два шматки еластичного бинта, щоб зафіксувати голеностоп. Беріть такий одяг, щоб Вам не шкода було встати на коліна, присісти на землю або просто впасти і прокотитися по брудній і мокрій траві. Рекомендується взяти з собою сонцезахисний засіб для шкіри, якщо погода сонячна і дощовик, вітрозахисну куртку, якщо погода похмура.

 

Що потрібно взяти з собою?

З собою необхідно мати документ, що засвідчує особу, ідентифікаційний код або його копію для оформлення страховки.

 

У які дні можна відвідати враження?

Враження можна відвідати у вихідні. Одиночний стрибок на 10:00, в тандемі - на 13.00. Враження можна відвідати в літній період.

 

Умови резервування послуги?

Послуга доступна за попереднім записом.

 

Адреса?

Чернігівська обл., Сел. Прогрес, аеродром «Прогрес» (близько 70 км від Києва, 1,5 години від м. Лісова, автобусом в бік Чернігова).

 

Як проходить стрибок з парашутом?

Стрибок з десантним парашутом типу "купол" відбувається з висоти 800-900 м. Перед стрибком вам проведуть груповий інструктаж, під час якого вам розкажуть, як вести себе в літаку, як буде проходити політ і техніку безпеки. Падіння відбувається під стабілізуючим парашутом - до розкриття основного парашута - від 3 до 5 секунд. Під час стрибка в літаку вас буде знімати камера, тому фото і відео на пам'ять з моменту Х Вам гарантовані.

Провайдери

Додати відгук

Доставка сертифіката зручним для вас способом

Нова Пошта

Нова Пошта

Самовивіз

Самовивіз

Кур'єрська доставка

Кур'єрська доставка

Електронний сертифікат

Електронний сертифікат

А ось так буде виглядати Ваш сертифікат

А ось так буде виглядати Ваш сертифікат

Вас також може зацікавити:

Подарунки на 8 Березня бабусі

604пропозицій

Подарунки на 8 Березня дівчині

698пропозицій

Подарунки на 8 Березня дівчинці

401пропозицій

Подарунок доньці

871пропозицій

Враження в Подарунок

1390пропозицій

Інтернет магазин подарунків

Інтернет магазин подарунків

1398пропозицій

Подарунки для чоловіків

729пропозицій

Подарунки для жінок

1043пропозицій

Корпоративні подарунки

Корпоративні подарунки

1027пропозицій

Як це працює?

Оберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

Оберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

Оберіть зручний спосіб доставки

Оберіть зручний спосіб доставки

Сплатіть сертифікат

Сплатіть сертифікат

Радуйте близьких!

Радуйте близьких!

×

Стрибок з парашутом у тандемі

1 осіб - 420 хв

5 000 грн