emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Стрільба Мала Четвірка, Київ - Фото

Стрільба Мала Четвірка

Стрільба Мала ЧетвіркаEmozzi
Стрільба Мала Четвірка, Київ - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

15.12.2021

Адреса

вул. Володимира Сосюри, 7

1 особа - 60 хв

2000.00 грн

всесезон

у приміщенні

зручний одяг

лише для громадян України

за попереднім записом

заборонено: стан сп'яніння

для одного

патрони за доплату

сертифікат з собою

протипоказання: психічні розлади

документи з собою

Про враження

Щоб зробити всього декілька пострілів по мішенях із 4 видів зброї та відчути індивідуальність та харизму кожної з них, варто скористатись Сертифікатом Стрільба Мала Четвірка. Часу, відведеного на таке приватне знайомство, кількості пострілів та коротких уроків по кожному виду зброї від професійного стрілка саме вистачить на те, щоб проникнути в атмосферу тиру та сформувати власні враження від близького «спілкування» з різними видами зброї.

З чого будемо стріляти

У програмі враження

  • знайомство зі стрільцем-інструктором в тирі
  • короткий інструктаж з техніки безпеки
  • послуги досвідченого стрільця-інструктора
  • екіпірування: захисні окуляри і протишумові навушники
  • по 5 пострілів з кожного наданого виду холодної зброї

Медичні протипоказання

Гострі та хронічні форми захворювань, нервово-психічні розлади, ускладнена короткозорість

Умови бронювання

  • при собі мати паспорт громадянина України або посвідчення водія українського зразка
  • для осіб, що не мають громадянства України - документ, що підтверджує право на проживання в Україні. Знання української або російської мови

Адреса

вул. Володимира Сосюри, 7

TacticA - сучасний стрілковий тир Києва, більше 2 роки тому організований справжніми знавцями та поціновувачами холодної зброї.

Тир має популярність серед сотен новачків, любителів та професіоналів, які приходять у TacticA, щоб навчитись стріляти або вдосоконалити майстерність володіння холодною зброєю. На відвідувачів чекають досвідчені стрілки-інструктори, які готові провести приватний урок зі стрільби для новачка, або дати майстер-клас гостю з певним досвідом спілкування зі зброєю. Для будь-кого час, проведений в TacticA, - це нові якісні знання та корисний отриманий досвід.

Сучасний 50-метровий стрілецький тир, розташований на Лівому березі Києва, оснащений чималим арсеналом різного виду зброї. Її стан є вкрай важливим для команди TacticA, тому перш ніж потрапити до рук відвідувачів, регулярно перевіряється та тестується фахівцями.

Команда тиру поважає та турбується про гостей та поціновувачів стрілецької справи різних типів темпераментів. Для тих відвідувачів, які бажають постріляти вдумливо та неспішно, на території тиру встановлено сучасні зручні пристрілювальні столи, передбачені для користування і стрілків-правшів, і ліворуких відвідувачів.

Команда TacticA докладає максимальних зусиль, щоб догодити кожному відвідувачу та зробити його перебування в тирі цікавим, комфортним та безпечним. Саме тому значна увага приділяється перевірці психоемоційного стану всіх гостей без винятку та документів присутніх.

Стрілецький тир TacticA пропонує не тільки широкий асортимент майстер-класів та зброї в користування, а й привітний прийом, смачну каву і першокласний професійний сервіс.

TacticA - сучасний стрілковий тир Києва, більше 2 роки тому організований справжніми знавцями та поціновувачами холодної зброї.

Тир має популярність серед сотен новачків, любителів та професіоналів, які приходять у TacticA, щоб навчитись стріляти або вдосоконалити майстерність володіння холодною зброєю. На відвідувачів чекають досвідчені стрілк...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Стрільба Мала Четвірка

1 особа - 60 хв

2 000 грн