emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
СПА програма Принцеса Джодха, Харків - Фото

СПА програма Принцеса Джодха

СПА програма Принцеса ДжодхаEmozzi

Подарували 3 рази

СПА програма Принцеса Джодха, Харків - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

19.06.2022

Адреса

м. Харків, пров. Костюринський, 2, 4 поверх

1 особа - 120 хв

3520.00 грн

всесезон

у приміщенні

18+

2 години

Відкрийте двері в справжню індійську казку. 

У розкішному палаці Раджастана, в пахучих свіжими квітами манго покоях, за різьбленими дверима з червоного дерева турботливі руки майстрів здійснюють ритуал краси для принца і принцеси. Два кращих майстра, з повагою і любов'ю омивають стопи водою з рожевими пелюстками і дарують ритуал королівського масажу.

Програма СПА: 

  • Омовіння ніг пелюстками троянд 
  • Королівський Індійський масаж в 4 руки 
  • Квітковий пілінг 
  • Нанесення на обличчя маски з йогурту з тріфалой 
  • Завершує процедуру нанесення на тіло натурального йогурту зі свіжим авокадо 
  • Свіжовичавлений сік в завершенні

Бажаєте втекти від буденних справ та поганих думок, у вас вже немає сил на вирішення щоденних питань? Єдине, на що ви згодні – це опинитися в місці де є лише зелені трави, свіже повітря та журчання водопаду. Вам хочеться, щоб час зупинився, аби у Вас з’явилася змога подолати всі печалі і переживання, і знову відчувалися сили діяти і жити далі. 

Вам негайно необхідно втекти від буденності і опинитися десь у раю, щоб ви кожною клітиною відчули відновлення і насолоду? Таке місце є, і воно чекає саме на Вас. 

SPA центр Махараджа – це перший в Харкові комплекс СПА найвищого рівня і другий по всій Україні. Саме тут ваша душа зможе відчути, що насправді таке Нірвана, в той час як тіло стане досконалим.  Для цього майстри змогли поєднати східні та западні методики догляду за зовнішнім виглядом і внутрішньою гармонією. В цьому місці Ви зможете відчути на собі якість сучасних технологій у сфері косметології та СПА-догляду. І все це в поєднанні з таємничими знаннями та ритуалами східних духовних практик. Ми допоможемо Вам не лише зберегти, а й зміцнити Ваше здоров’я, повернемо втрачену молодість та подаруємо справжній душевний спокій. З нами Ви зможете потрапити у зовсім іншу реальність, де жодні проблеми і щоденні клопоти не будуть мати до Вас ніякого відношення. 

Бажаєте втекти від буденних справ та поганих думок, у вас вже немає сил на вирішення щоденних питань? Єдине, на що ви згодні – це опинитися в місці де є лише зелені трави, свіже повітря та журчання водопаду. Вам хочеться, щоб час зупинився, аби у Вас з’явилася змога подолати всі печалі і переживання, і знову відчувалися сили діяти і ...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.

Схожі варіанти емоцій

×

СПА програма Принцеса Джодха

1 особа - 120 хв

3 520 грн