emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
СПА програма Чарівна Леді, Харків - Фото

СПА програма Чарівна Леді

СПА програма Чарівна ЛедіEmozzi

Подарували 8 рази

СПА програма Чарівна Леді, Харків - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

14.11.2021

Адреса

м. Харків, пров. Костюринський, 2, 4 поверх

1 особа - 70 хв

1310.00 грн

всесезон

у приміщенні

18+

Процедура унікальна використанням гіалуронового масажного гелю. Його властивості дозволять рівномірно покрити поверхню шкіри, заповнити зморшки і дрібні складки, як невидима, невагома вуаль. Крім чарівної гіалуронової кислоти містить освіжаючий екстракт огірка. Маска активно зволожує шкіру. А унікальний набір вітамінів активізує регенеративні механізми. Наявність колагену забезпечить активне відновлення епідермального бар'єру. Маска нормалізує водний і мінеральний баланс. Процедура не тільки омолоджує шкіру і надає їй свіжість. А також створює відчуття комфорту, активно живить шкіру. Програма дає миттєвий «ефект ліфтингу» завдяки фірмовому масажу обличчя на основі гіалуронового гелю і ексклюзивної коллагенової маски «Infuzion».

Програма: 

Масажний гіалуроновий гель рівномірно обволікає поверхню шкіри, заповнює зморшки і дрібні складки. Маска "Infuzion" покриває поверхню шкіри, як невидима вуаль. За рахунок гіалуронової кислоти, екстракту огірка, що входять до її складу, активно зволожується шкіра. Вітаміни і колаген сприяють активному відновленню і пожвавленню епідермального бар'єру, нормалізації водно-мінерального балансу і живленню шкіри. Омолоджує, надає свіжість, створює відчуття комфорту і розкоші.

 

Бажаєте втекти від буденних справ та поганих думок, у вас вже немає сил на вирішення щоденних питань? Єдине, на що ви згодні – це опинитися в місці де є лише зелені трави, свіже повітря та журчання водопаду. Вам хочеться, щоб час зупинився, аби у Вас з’явилася змога подолати всі печалі і переживання, і знову відчувалися сили діяти і жити далі. 

Вам негайно необхідно втекти від буденності і опинитися десь у раю, щоб ви кожною клітиною відчули відновлення і насолоду? Таке місце є, і воно чекає саме на Вас. 

SPA центр Махараджа – це перший в Харкові комплекс СПА найвищого рівня і другий по всій Україні. Саме тут ваша душа зможе відчути, що насправді таке Нірвана, в той час як тіло стане досконалим.  Для цього майстри змогли поєднати східні та западні методики догляду за зовнішнім виглядом і внутрішньою гармонією. В цьому місці Ви зможете відчути на собі якість сучасних технологій у сфері косметології та СПА-догляду. І все це в поєднанні з таємничими знаннями та ритуалами східних духовних практик. Ми допоможемо Вам не лише зберегти, а й зміцнити Ваше здоров’я, повернемо втрачену молодість та подаруємо справжній душевний спокій. З нами Ви зможете потрапити у зовсім іншу реальність, де жодні проблеми і щоденні клопоти не будуть мати до Вас ніякого відношення. 

Бажаєте втекти від буденних справ та поганих думок, у вас вже немає сил на вирішення щоденних питань? Єдине, на що ви згодні – це опинитися в місці де є лише зелені трави, свіже повітря та журчання водопаду. Вам хочеться, щоб час зупинився, аби у Вас з’явилася змога подолати всі печалі і переживання, і знову відчувалися сили діяти і ...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

СПА програма Чарівна Леді

1 особа - 70 хв

1 310 грн