emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
СПА програма Шоколад, Київ - Фото

СПА програма Шоколад

СПА програма ШоколадEmozzi

Подарували 44 рази

СПА програма Шоколад, Київ - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

19.06.2022

Адреса

Київ, вул. Григоренко, 39-В

1 особа - 60 хв

1145.00 грн

всесезон

Якщо ви ще не спробували шоколадне обгортання, то це серйозний недогляд. Ця процедура , поміщає вас в стан справжньої нірвани. Правда , правда. Складно повірити, що таку колосальну кількість ендорфінів і серотоніну можливо отримати від косметичної процедури. Але одного разу спробувавши ви увіруєте.

Все навкруг пахне шоколадом, і ви відчуваєте себе позаземним створенням. Крім цього враження від процедури таке, наче щастя всмоктується через шкір. Наче воно втікає в вас як в посудину. Настрій піднімається миттєво, прямо під час процедури. І найцікавіше , що воно нікуди не дівається після її закінчення.

А вже про те, як поєднання хамама, меду, оливкової олії і шоколадного обгортання діють на вашу шкіру і говорити нічого. Такого «шовку оксамиту» ви ще не мацали, і вже тим більше не були цим «шовком оксамитом». Тому відмовляти собі в такій процедурі не просто велике упущення, але практично злочин проти самого себе.

Програма СПА

Кількість учасників - 1

Тривалість - 60 хвилин

У послугу включено:

  • Розпарювання в хаммаме
  • Скраб "Насолода" (мед, вершки, оливкова олія, рисове борошно, арома-масла)
  • Шоколадне обгортання

Послуга доступна за попереднім записом

Послуга не надається в період вагітності!

«Платінум аква СПА» - це компанія яка більше 10 років успішно і динамічно розвивається в сфері послуг по оздоровленню організму і естетологіі тіла. Ми піклуємося про свою репутацію і статус, тому професіоналізм майстрів контролюється не тільки при прийомі на роботу, а й в процесі неї. Крім того ми подбали про Ваш комфорт в наших салонах, а це не тільки інтер'єр, але і сервіс - уважне обслуговування, добродушність, не залежно від часу доби, щирі посмішки, запашний чай або кава, якісні послуги і різноманітні процедури з натуральних компонентів.

«Платінум аква СПА» - це компанія яка більше 10 років успішно і динамічно розвивається в сфері послуг по оздоровленню організму і естетологіі тіла. Ми піклуємося про свою репутацію і статус, тому професіоналізм майстрів контролюється не тільки при прийомі на роботу, а й в процесі неї. Крім того ми подбали про Ваш комфорт в наших сало...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

СПА програма Шоколад

1 особа - 60 хв

1 145 грн