emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Снайпер-клас, Київ - Фото

Снайпер-клас

Снайпер-класEmozzi

Подарували 6 рази

Снайпер-клас, Київ - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

19.06.2022

Адреса

вул. Володимира Сосюри, 7

1 особа - 60 хв

1453.40 грн

1690.00 грн

всесезон

у приміщенні

лише для громадян України

за попереднім записом

для одного

зручний одяг

заборонено: стан сп'яніння

патрони за доплату

сертифікат з собою

документи з собою

протипоказання: психічні розлади

18+

60 хвилин

Про враження

Для тих, хто хоче приміряти на себе роль снайпера, або просто навчитись влучно стріляти по мішенях, варто скористатись Сертифікатом Снайпер-клас. Учаснику гарантується ціла година часу в тирі, користування 2 видами карабінів та професійна підтримка досвідченого стрілка-інструктора. За час перебування в тирі та заняття з досвідченим стрілком новачок матиме змогу отримати базові знання та навички в точній стрільбі, а любитель поліпшить снайперські вміння та отримає слушні поради від профессіонала.

З чого будемо стріляти

У програмі враження

  • знайомство зі стрільцем-інструктором на території тиру
  • короткий інструктаж з техніки безпеки
  • урок стрільби з карабінів від професійного стрілка-інструктора
  • екіпірування: захисні окуляри і протишумові навушники
  • 10 пострілів з карабіна Вепр
  • 10 пострілів з карабіна Savage MARK II

Медичні протипоказання

Гострі та хронічні форми захворювань, нервово-психічні розлади, ускладнена короткозорість

Умови бронювання

  • при собі мати паспорт громадянина України або посвідчення водія українського зразка
  • для осіб, що не мають громадянства України - документ, що підтверджує право на проживання в Україні. Знання української або російської мови

Адреса

вул. Володимира Сосюри, 7

TacticA - сучасний стрілковий тир Києва, більше 2 роки тому організований справжніми знавцями та поціновувачами холодної зброї.

Тир має популярність серед сотен новачків, любителів та професіоналів, які приходять у TacticA, щоб навчитись стріляти або вдосоконалити майстерність володіння холодною зброєю. На відвідувачів чекають досвідчені стрілки-інструктори, які готові провести приватний урок зі стрільби для новачка, або дати майстер-клас гостю з певним досвідом спілкування зі зброєю. Для будь-кого час, проведений в TacticA, - це нові якісні знання та корисний отриманий досвід.

Сучасний 50-метровий стрілецький тир, розташований на Лівому березі Києва, оснащений чималим арсеналом різного виду зброї. Її стан є вкрай важливим для команди TacticA, тому перш ніж потрапити до рук відвідувачів, регулярно перевіряється та тестується фахівцями.

Команда тиру поважає та турбується про гостей та поціновувачів стрілецької справи різних типів темпераментів. Для тих відвідувачів, які бажають постріляти вдумливо та неспішно, на території тиру встановлено сучасні зручні пристрілювальні столи, передбачені для користування і стрілків-правшів, і ліворуких відвідувачів.

Команда TacticA докладає максимальних зусиль, щоб догодити кожному відвідувачу та зробити його перебування в тирі цікавим, комфортним та безпечним. Саме тому значна увага приділяється перевірці психоемоційного стану всіх гостей без винятку та документів присутніх.

Стрілецький тир TacticA пропонує не тільки широкий асортимент майстер-класів та зброї в користування, а й привітний прийом, смачну каву і першокласний професійний сервіс.

TacticA - сучасний стрілковий тир Києва, більше 2 роки тому організований справжніми знавцями та поціновувачами холодної зброї.

Тир має популярність серед сотен новачків, любителів та професіоналів, які приходять у TacticA, щоб навчитись стріляти або вдосоконалити майстерність володіння холодною зброєю. На відвідувачів чекають досвідчені стрілк...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Снайпер-клас

1 особа - 60 хв

1 453,4 грн

1690.00 грн