emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
RF-ліфтинг тіла, Київ - Фото

RF-ліфтинг тіла

RF-ліфтинг тілаEmozzi

Подарували 116 рази

RF-ліфтинг тіла, Київ - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

28.05.2021

Адреса

м. Київ, проспект Перемоги, 74

1 особа - 60 хв

680.00 грн

800.00 грн

всесезон

у приміщенні

для одного

18+

Сертифікат на RF-ліфтинг тіла – це можливість провести комплексне омолодження тіла і підтягнути шкіру без хірургічного втручання. Радіочастоти, які впливають на шкіряний покров, поліпшують кровообіг та стимулюють відновлення тканин: активізуються метаболічні процеси, підвищується кров’яний тиск. Окрім цього, процедура знімає напругу в м’язах та больові симптоми, тканини насичуються киснем. Разом із процедурою ліфтингу сертифікат включає процедуру шоколадного обгортання, яка сприяє регулюванню артеріального тиску і поліпшенню самопочуття, а також – закріплює досягнутий ефект омолодження. 

Техніка RF-ліфтингу тіла

Завдяки процедурі радіочастотного ліфтингу у клієнта є можливість виглядати набагато молодше і насолоджуватися підтягнутою шкірою без ін’єкцій та хірургічних втручань.

RF-ліфтинг тіла має потужний антицелюлітний ефект, який  досягається завдяки процесам ліполізу під впливом радіочастотного випромінювання. В результаті жири розщеплюються і продукти їх розпаду природним шляхом виводяться з організму. Процедура також зменшує в’ялість шкіри, зменшує видимість розтяжок і рубців, допомагає в лікуванні целюліту, впливає на мікроциркуляцію тканин. 

Програма передбачає роботу з однієї проблемною зоною на вибір: живіт, стегна або сідниці. Ефект процедури помітний навіть після одного сеансу.

Програма

 • Зустріч із адміністратором салону, супровід до кабінету
 • Підготовка до сеансу
 • RF-ліфтинг однієї проблемної зони на вибір
 • Шоколадне обгортання
 • Можливіть прийняти душ (за бажанням)
 • Частування зеленим або чорним чаєм, за бажанням, у зоні очікування

Що входить у вартість

 • RF-ліфтинг однієї проблемної зони на вибір: живіт, стегна або сідниці
 • Шоколадне обгортання
 • Чашка зеленого або чорного чаю
 • Відвідання душової кімнати

Тривалість враження

60 хвилин

Кількість учасників

1 особа

Що брати з собою

Сертифікат EMOZZI

Форма одягу

Будь-яка, на Ваш вибір

Умови бронювання послуги

Послуга доступна за попереднім записом

Обмеження

Вік учасників від 18 років. Безпосередньо перед сеансом масажу бажано не вживати їжу і алкоголь. Підходить як для жінок, так і для чоловіків

Медичні протипоказання

Пошкодження шкірних покривів, висипання, інфекційні та вірусні захворювання, злоякісні і доброякісні новоутворення, наявність металевих конструкцій у зоні впливу (наприклад, імплантатів), кардіостимулятор, раніше проведений ліпофілинг, післяопераційний період, вагітність або період лактації, гіпертонія у важкій формі, наявність силікону або свіжих рубців в зоні впливу, загострення вугрової хвороби чи хронічних шкірних захворювань, а також гостра стадія розацеї, червоної вовчанки, склеродермії

Сезонність

Цілорічно

Салон краси «Sana Beauty» - це широкий вибір послуг, які включають СПА-процедури, різні види масажів, косметологію, послуги стилістів та перекурів. У салоні працюють найкращі майстри та експерти у галузі здоров’я та краси. Тут вміють створювати неповторні образи, допомагають відновитись після емоційних чи фізичних навантажень, а  також – вправно використовують сучасні досягнення медицини та косметології.

Вся техніка  - сучасна і нова. Тут використовують тільки сертифіковане обладнання, новітні технології, якісні матеріали, методи дезінфекції та стерилізації інструментів, які гарантують якість та безпеку процедур.

Зручне місце розташування, хороша транспортна розв'язка, зручний графік роботи, наявність парковки, прийнятні ціни і відмінний сервіс все це в основа роботи

Послуги, які можна обрати у Sana Beauty

 • RF-ліфтинг лиця та тіла
 • Солярій
 • Європейський хиромассаж
 • Нарощування вій
 • Оздоровчий масаж усього тіла
 • Релакс-масаж усього тіла
 • Створення денного та вечірнього образу
 • Повний спектр косметологічних послуг
 • Послуги перукаря та стилістів

Салон краси «Sana Beauty» - це широкий вибір послуг, які включають СПА-процедури, різні види масажів, косметологію, послуги стилістів та перекурів. У салоні працюють найкращі майстри та експерти у галузі здоров’я та краси. Тут вміють створювати неповторні образи, допомагають відновитись після емоційних чи фізичних навантажень, ...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

RF-ліфтинг тіла

1 особа - 60 хв

680 грн

800.00 грн