emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Психосоматичний масаж, Київ - Фото

Психосоматичний масаж

Психосоматичний масажEmozzi

Подарували 44 рази

Психосоматичний масаж, Київ - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

19.06.2022

Адреса

Київ, Музейний провулок 8Б

1 особа - 60 хв

800.00 грн

всесезон

у приміщенні

за попереднім записом

для одного

зручний одяг

сертифікат з собою

16+

60 хвилин

Цей масаж якраз з тих масажів, які змінюють ваше життя. Тому що він не просто звільняє вас від втоми і стресу - він розблокує всі м'язові затиски в вашому тілі. А це означає позбутися проблем зі сном, забути що таке хронічна тривога, раптовий гнів, пригнічений лібідо. Хронічне напруження, в якому знаходиться людина, блокує енергетичні потоки, що лежать в основі сильних емоцій. Існуючий захисний панцир не дає можливості людині пережити позитивні емоції, спотворюючи і обмежуючи почуття. І більшість людей навіть не усвідомлює, що вони зіткнулися з цією проблемою Яке ж буде ваше здивування, коли проблеми, про яку ви не знали, припинить своє існування, і якість вашого життя зросте у багато разів. Такий подарунок буде корисний абсолютно кожній людині. Особливо гостро відчути красу такого подарунка зможуть люди у яких спостерігаються порушення сну і перепади настрою. Починається масаж з визначення ступеня скутості, блокування сегментів і ступеня емоційного перевтоми. Основні прийоми - це тракция (витягування) і розминка; руху проводяться повільно і глибоко. Таким чином м'язи скорочуються, нормалізується кровообіг, зменшується гіпертонус м'язи, відновлюється руховий стереотип.

Масаж на сертифікованому масажному маслі.

Медичні протипоказання

пошкодження шкірних покривів, шкірні висипання, інфекційні та вірусні захворювання, злоякісні і доброякісні новоутворення, вагітність.

Рекомендації перед відвіданням

Безпосередньо перед сеансом масажу бажано не вживати їжу і алкоголь.

Назва СПА салону говорить сама за себе: «Студія молодості». Головний принцип роботи - надання якісних послуг своїм клієнтам. Йдучи в ногу з часом і прогресом, студія не тільки вдосконалюємо накопичені знання, а й прагнемо постійно дізнаватися щось нове і цікаве. Співробітники студії намагаємося робити все, щоб після відвідування салону клієнти залишилися задоволені і обов'язково повернулися до нас ще.
Назва СПА салону говорить сама за себе: «Студія молодості». Головний принцип роботи - надання якісних послуг своїм клієнтам. Йдучи в ногу з часом і прогресом, студія не тільки вдосконалюємо накопичені знання, а й прагнемо постійно дізнаватися щось нове і цікаве. Співробітники студії намагаємося робити все, щоб після відвідування салону клієнти з...
СТУДИЯ МОЛОДОСТИ, САЛОН - фото - 2

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.

Схожі варіанти емоцій

×

Психосоматичний масаж

1 особа - 60 хв

800 грн