emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Пішохідні екскурсії по Києву для двох, Київ - Фото

Пішохідні екскурсії по Києву для двох

Пішохідні екскурсії по Києву для двохEmozzi

Подарували 2430 рази

Пішохідні екскурсії по Києву для двох, Київ - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

15.06.2022

Адреса

Киев

2 особи - 150 хв

445.00 грн

всесезон

на вулиці

за попереднім записом

зручний одяг

сертифікат з собою

для двох

12+

2,5 години

Екскурсії по Києву від київського КОДу - це кращі екскурсоводи, закохані в свою справу і своє місто, здатні навіть прогулянку по, здавалося б, тривіального машрут перетворити в захоплююче пригода. Наші екскурсії по Києву годяться як для киян, які прагнуть краще пізнати своє місто, так і для приїжджих.

Програма

В послугу входить одна з екскурсій на вибір:

  1. Секрети Київських двориків. Місце зустрічі: біля пам'ятника Ярославу Мудрому, Золоті ворота Побачите неймовірно креативний дворик сквот 17Б, Пошукайте величезну секретну мозаїку, Побачите секретний ліфт, що веде з гаража в підземне бомбосховище. Почуєте про те як в київському дворику оселилися закохані пелікани, Знайдете шматочок цієї Бельгії в центрі Києва, почуєте легенду про особняках двох сестер. Поблукати в арочних переходах будинку де жив брат Леніна. Знайдете парадне провідне тільки в одну єдину квартиру. Відвідайте аристократичний дворик. Побачите київський Тадж Махал. Знайдете фенікса в київському дворику. Відкриєте секрет новітнього тренду в світовому сучасному мистецтві - арт інсталяціях Петушки. Відвідайте справжніх хижих воронів і навіть почухаєте їм чубчики.
  2. Легенди Ярославового Валу. Місце зустрічі: біля пам'ятника Ярославу Мудрому, ст.м. Золоті ворота. На екскурсії Ви дізнаєтеся: Що робив у Києві караїмська гахам Пампулов. Що пов'язує будинок Барона і Панамський канал. Куди приїхала Леся Українка після вінчання. Що дозволяло святому доктору Яновському лікувати людей безкоштовно. За що мільйонер Терещенко пропонував хабар Карпенко Карому. Каріатиди, маскарони і монограми олігархів, університет і театр, модерн 19 століття і стародавній схід - все це змішалося на Ярославовому Валу та зробило вулицю по- справжньому неповторною.
  3. Легенди Великий Жітомірской.Место зустрічі: Пам'ятник княгині Ользі. На екскурсії Ви відвідаєте: Друкарню Чоколова і особняк Собанських, таємничий горгулью і будинок зі зміями, перше кохання Михайла Булгакова і лебедину пісню академіка Альошина, модерн і неороманський стиль і навіщо, все-таки, хлопчик душить гусака - про це на нашій екскурсії.
  4. Прізракі Зеленого театру. Місце зустрічі: біля пам'ятника Гарматі Арсенальна (зі Боку дороги). Зелений театр, розташований в стародавньому урочищі Київське Провалля - одне з найбільш містичних місць нашого міста, за кількістю легенд і переказів поступається хіба що тільки Лисій горі. Урочища, яри, яри споконвіку вважалися місцями чаклунськими, пов'язували їх з богом підземного світу і кудеснічества Велесом, такі місця бували як світлими, так і темними, лихими, небезпечними. Духи, що жили там, відчували непроханих гостей на силу духу, таємні знання Велеса не всім були під силу і часто могли занапастити слабкого.
  5. Як жили київські арістократи.Место зустрічі: зліва від виходу з м. Хрещатик на вул. В. Городецького. Ви побачите і почуєте про: Будинок з химерами, Будинок плаче вдови, Прибутковий будинок Гільденбранда, Шоколадний будиночок, Особняк Ковалевського, Будинок з каріатидами, Кловський палац, Училище Бунге, Маріїнський палац.

Екскурсія проходить в групі від 6 до 20 осіб

Другие варианты эмоции

Пешеходные экскурсии по Киеву

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Пішохідні екскурсії по Києву для двох

2 особи - 150 хв

445 грн