emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Пейнтбол для десятьох Smart, Харків - Фото

Пейнтбол для десятьох Smart

Пейнтбол для десятьох SmartEmozzi
Пейнтбол для десятьох Smart, Харків - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

26.03.2022

Адреса

м.Харків, пр-т. Любові Малої, 93 (ст.м.Холодна гора)

10 осіб - 180 хв

3465.00 грн

у приміщенні

всесезон

на вулиці

спортивний одяг

за попереднім записом

сертифікат з собою

для компанії

12+

3 години

Пейнтбол - це активний відпочинок, який не залишить байдужим нікого. 

Пейнтбол приносить в наше життя адреналін та яскраві враження, якими, Ви безсумнівно захочете поділитися з своїми друзями і близькими. У пейнтбольному комплексі «Екстремал» Вас зустрінуть з гостинністю і привітністю.

 

Програма:

У вартість входить: прокат обладнання, екіпірування й 200 куль на гравця. Пограти в пейнтбол за один день ви зможете на всіх трьох майданчиках: Автопром, Село і Поверх (критий майданчик). Необхідності вибирати конкретний майданчик- немає. Відпочиваючи у нас, ви можете не турбуватися про те, що погода може зіпсувати вам плани - велика частина пейнтбольного майданчика Автопром знаходиться під великим навісом який в жарку погоду дасть вам необхідну тінь, а під час дощу не дасть промокнути. Додаткові умови: наявність документа, який підтверджує Вашу особистість.

Вже більше 11 років поспіль пейнтбольний клуб «Екстремал» успішно працює у Харкові. Компанія пропонує своїм гостям прийняти участь у захоплюючих квестах і пограти у таймтаг, лазертаг, чи пейнтбол. Проведення розваг не залежить від погодних умов, бо є декілька майданчиків на вулиці та 5 закритих локацій, 2 з яких опалюються. За бажанням на території клубу можна орендувати мангали, дрова, меблі, намети і опалювальні альтанки.

Вже більше 11 років поспіль пейнтбольний клуб «Екстремал» успішно працює у Харкові. Компанія пропонує своїм гостям прийняти участь у захоплюючих квестах і пограти у таймтаг, лазертаг, чи пейнтбол. Проведення розваг не залежить від погодних умов, бо є декілька майданчиків на вулиці та 5 закритих локацій, 2 з яких опалюються. За бажанн...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.

Схожі варіанти емоцій

×

Пейнтбол для десятьох Smart

10 осіб - 180 хв

3 465 грн