emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Верхова їзда на поні, Одеса - Фото

Верхова їзда на поні

Верхова їзда на поніEmozzi
Верхова їзда на поні, Одеса - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

15.12.2021

Адреса

м. Одеса, с.Пріліманское (Татарка), за 7-м км промтоварного ринку, біля аквапарку Одеса

1 особа - 45 хв

535.00 грн

всесезон

на природі

зручний одяг

за попереднім записом

сертифікат з собою

для одного

до 20 кг

60 хвилин

Хочете порадувати свою дитину, поєднавши приємне з корисним? Верхова їзда на поні - це кращий розвиток для Вашого маленького домочадця! Починаючи їздити верхи, дітям буває складно самостійно впоратися з великою конем. Тому добрі маленькі поні часто виявляються кращими супутниками на шляху до великих досягнень. Поні - кращий партнер дитини в осягненні азів верхової їзди: індивідуальні заняття зажадають від маленького вершника вміння концентруватися на командах тренера і самостійно добиватися поставлених цілей. Адже навчання верхової їзди - завжди радість для дітей, і це найголовніше! Сприятливо впливаючи на психіку дітей, спілкування з поні вирішує безліч проблем і дарує радість дітям і їх батькам!

 

Програма:

Верхова їзда на поні сприяє розвитку міжпівкульна взаємодій, зорово-моторної координації і емоційної сфери дитини;

В процесі Ваша дитина навчиться спілкуванню з поні, ознайомиться з основними елементами догляду за тваринами і зможе їх погодувати;

Поруч з дитиною завжди буде знаходитися досвідчений інструктор;

Перебуваючи поруч з поні, дитина стане більш спокійним, навчиться гармонії з природою, а перебування на відкритому повітрі, безсумнівно, піде йому на користь.

Предлагает прокат и аренду карет, лошадей, пони и осликов, а также фаэтонов, экипажей, повозок,телег и конечно же ,самую красивую карету Одессы VIP Золушка. Лошадей пони и осликов для свадеб и праздников, романтических прогулок по ночной Одессе, побережью Черного моря и паркам, экскурсии по исторической Одессе. Аренда карет и лошадей для киносъемок, рекламных роликов и акций. Романтические свидания и необычные поздравления-сюрпризы для любимых людей, фото и видео съёмка с лошадьми на море. Прокат кареты в русско-народном и старинном стиле с использованием костюмов. Обучение верховой езде, лечебная верховая езда, катание на лошадях, пони и даже ослике по побережью Черного моря и паркам.

Предлагает прокат и аренду карет, лошадей, пони и осликов, а также фаэтонов, экипажей, повозок,телег и конечно же ,самую красивую карету Одессы VIP Золушка. Лошадей пони и осликов для свадеб и праздников, романтических прогулок по ночной Одессе, побережью Черного моря и паркам, экскурсии по исторической Одессе. Аренда карет и лошадей для киносъе...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Верхова їзда на поні

1 особа - 45 хв

535 грн