emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Майстер-клас з керування яхтою Крилатий, Київ - Фото

Майстер-клас з керування яхтою Крилатий

Майстер-клас з керування яхтою КрилатийEmozzi

Подарували 8 рази

Майстер-клас з керування яхтою Крилатий, Київ - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

26.05.2021

Адреса

Київ, Осокорки, Дніпровська Набережна, 12а

4 особи - 180 хв

2360.00 грн

на природі

літо

за попереднім записом

зручний одяг

сертифікат з собою

для компанії

10+

3 години

Для новачків та любителів судноводіння у нагоді стане сертификат на майстер-клас з керування вітрильною яхтою «Крилатий». За 3 години заняття на водах Київського водосховища кожен учасник майстер-класу відчує себе і капітаном судна, і частиною його згуртованої команди. Після насиченого інформацією практичного заняття буде чим пишатися його учасникам: кожен навчиться підкорювати вітер та вітрила, керувати судном, робити повороти оверштаг та фордевінд, лавірувати та розбиратися в основних термінах, пов'язаних із керуванням яхти. І це ще далеко не все. Чудові навколишні пейзажі, плескіт дніпровських хвиль, приємна компанія, уважний інструктор та його індивідуальний підхід до кожного учня  - обов'язкові складові цього незвичного насиченого новими знаннями та навичками майстер-класу.

Вітрильна яхта «Крилатий»

Вітрильна яхта “Крилатий”, що побачила світ у 1978 році, - порівняно невеликий за розмірами крейсерський корабель з підвесним двигуном (довжина 7,5 м, висота стелі в каюті 1,4 м, потужність – 5 к.с.). Його розміри оптимально підходять для комфортного розташування компанії з 4-5 осіб та капітана-інструктора. 

Програма

  • Зустріч з інструктором на території яхт-клубу
  • Інструктаж з техніки безпеки та ознайомлення з правилами поведінки на палубі
  • Участь учасників заняття в підготовці яхти до виходу під вітрилами
  • Урок з інструктором з керування яхтою. Індивідуальний підхід до навчання кожного учасника
  • Під час проведення майстер-класу його учаснику матимуть час на перекус
  • Повернення в порт, за бажанням – допомога капітану прибрати вітрила

Що входить у вартість

Аренда яхти, майстер-клас з інструктором з судноводіння

Кількість учасників

4-5 осіб

Що брати з собою

Сертифікат EMOZZI, їжа та напої (за бажанням)

Форма одягу

Згідно з погодними умовами. Додатково бажано мати захист від дощу та вітру. Взуття зі світлою пласкою підошвою, що не буде забруднювати палубу

Умови бронювання послуги

Послуга надається за попереднім записом. Опади та сила вітру суттєво впливають на проведення подібних занять, тож можуть призводити до зміни дня їх проведення.

Сезонність

Від початку травня до кінця жовтня, залежно від погодних умов

Yacht Team — професійна команда яхтсменів, закоханих у свою справу та готових передати цю любов іншим. Більше 5 років досвідчені шкіпери приймають виклик та беруть на себе організацію відпочинку на вітрильних човнах для людей з різними смаками. Yacht Team влаштовує спортивні перегони-регати для азартних компаній колег та друзів. Проводить майстер-класи з керування яхтами різних типів, навчаючи азам судоводіння новачків та даючи нові знання та досвід любителям яхтингу. Для тих, хто мріє про розслаблений відпочинок без метушні, турботливі шкіпери теж мають що запропонувати: спокійні прогулянки водами Дніпра на білосніжній затишній палубі.

Доглянуті комфортні яхти команди Yacht Team ходять найцікавішими маршрутами поблизу Києва: до островів Ольжин, Великий та Козачий, прогулюються Київським водосховищем, демонструють пасажирам прибережні принади столиці та області.

Великий вибір яхт з різними технічними характеристиками дозволяє знайти найкращу для кожного конкретного випадку: для романтичної прогулянки на двох, для вечірки з друзями чи для незвичного виїзного корпоративу, для короткотривалого відпочинку чи для подорожі на цілий день.

Безпека, комфорт і задоволення кожного, хто звертається до Yacht Team, — важливі показники робити команди.

Yacht Team — професійна команда яхтсменів, закоханих у свою справу та готових передати цю любов іншим. Більше 5 років досвідчені шкіпери приймають виклик та беруть на себе організацію відпочинку на вітрильних човнах для людей з різними смаками. Yacht Team влаштовує спортивні перегони-регати для азартних компаній колег та друзів. Проводить ...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Майстер-клас з керування яхтою Крилатий

4 особи - 180 хв

2 360 грн