emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Майстер-клас з управління паратрайком, Київ - Фото

Майстер-клас з управління паратрайком

Майстер-клас з управління паратрайкомEmozzi

Подарували 54 рази

Майстер-клас з управління паратрайком, Київ - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

15.06.2022

Адреса

Полеты проходят возле с.Осещина, Вышгородского р-на

1 особа - 15 хв

2065.00 грн

літо

на природі

спортивний одяг

для одного

14+

15 хвилин

Ми впевнені в тому, що ви захочете знову відвідати це враження, адже паратрайк – це найдивовижніше зі всього, на чому вам доводилося літати. Найперше тому, що ви з першого погляду не зрозумієте, для чого створений цей пристрій – для польотів, чи їзди. Адже це найсправжнішіша тачка на колесищах до якої прикрітили щось на подобі парашуту. І можем вас сказати, що це справді так, адже конструкція паратрайку і справді нагадує те, про що ви щойно подумали. Але все не так просто, а як непросто, ви зможете дізнатися на майстер-класі, під час якого з вами поділяться всіма особливостями цього літального апарату.

Що таке паратрайк?

Паратрайк - це пристрій для польотів, що з'явився порівняно недавно. За конструкцією він нагадує тачку з пропелером, до якої прикріпили парашут. І в якійсь мірі це правда. Конструкція цього льотного засобу складається з звичайного параплану і тачки з алюмінієвого каркаса з двома пасажирськими місцями, яка, в свою чергу, обладнана потужним пропелером, необхідним для розгону при зльоті і для здійснення маневрів під час польоту. Переваги паратрайку в тому, що,  в порівнянні з іншими засобами, в тому, тут в польоті можуть брати участь двоє людей - пілот і пасажир. Як і звичайний параплан, в повітрі паратрайк тримається за рахунок висхідних поривів вітру, але управляється він за допомогою строп крила, а парашутне крило, робить політ більш рівним і плавним, згладжуючи повітряні ями. Максимальна висота польоту на паратрайку може досягати 5 км, а можливість зриву в штопор в разі виходу з ладу двигуна, виключена. Змагання з польотів на паратрайку проходять в рамках чемпіонатів по парапланеризму. Під час змагань оцінюється маневреність, пілотаж і точність посадки.

Як проходить майстер-клас з управління паратрайком?

Під час відвідування цього враження на вас чекає 15-хвилинний курс молодого бійця по тому, як підняти в небо таке незвичайне засіб, як паратрайк. Крім цього ви дізнаєтеся, як зробити так, щоб він не приземлився відразу після падіння, і, можливо, навіть зможете літати самостійно відразу після першого заняття. А далі, звичайно ж, на змагання.

Скільки часу триває враження?

Враження триває 15 хвилин.

Мінімальний вік?

Допускаються учасники з 14 років.

Чи є інші обмеження?

Вага до 100 кг.

Кількість учасників?

1 людина.

Чи можна пілотувати клієнту?

Так.

Форма одягу?

Для комфорту краще вибрати зручний спортивний одяг.

У які дні можна відвідати враження?

Враження можна відвідати влітку.

Умови резервування послуги?

Послуга доступна за попереднім записом.

Адреса?

Польоти проходять біля с.Осещина, Вишгородського р-ну.

Клуб Joy&Adventures существует с 2007 года. Да, мы молоды, поэтому любим весело и интересно проводить время. В клубе мы не только работаем, но и получаем громадное удовольствие от того, что делаем. Среди наших инструкторов есть люди с историческим, техническим и медицинским образованием. Все мы разные, но нас объединяет любовь к природе, приключениям и путешествиям. Мы с Вами живем в удивительной и красивой стране, которую нам еще предстоит открыть. Приглашаем Вас в это увлекательное путешествие!

Клуб Joy&Adventures существует с 2007 года. Да, мы молоды, поэтому любим весело и интересно проводить время. В клубе мы не только работаем, но и получаем громадное удовольствие от того, что делаем. Среди наших инструкторов есть люди с историческим, техническим и медицинским образованием. Все мы разные, но нас объединяет любовь к природе, при...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Майстер-клас з управління паратрайком

1 особа - 15 хв

2 065 грн