emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Масаж Ци-сюе-тон, Київ - Фото

Масаж Ци-сюе-тон

Масаж Ци-сюе-тон, Київ - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

19.06.2022

Адреса

г. Киев, ул. Гоголевская, 25

1 особа - 60 хв

1015.00 грн

у приміщенні

всесезон

за попереднім записом

заборонено: стан сп'яніння

зручний одяг

сертифікат з собою

18+

60 хвилин

Масаж «Ци-сюе-тон» в народі ще називається вакуумним, банковим масажем.

Це одна із зовнішніх лікувально-діагностичних процедур, що дозволяє оздоровлювати тіло, підвищити імунітет та спровокувати організм до самовідновлення.

Під час сеансу «Ци-сюе-тон» використовується пристрій «Чудо-банки». Вони збільшують циркуляцію крові в організмі та приводять до циркуляції енергії та її впливу на слабкі ділянки організму. Завдяки вакууму можна досягти максимального притоку крові до хворої ділянки тіла, що призводить до антивірусного та протизапального процесу.

Впливаючи банками на спеціальні точки акупунктури, активізується робота всіх внутрішніх органів.

Масаж «Ци-сюе-тон» — це рефлекторний масаж, за допомогою якого здійснюється механічний вплив на зони, що мають зв’язок з різними внутрішніми органами і функціональними системами. Це і енергетичний масаж, який сприяє відновленню енергетичної рівноваги і гармонії в організмі. 

 

 

Вакуумний масаж «Ци-сюе-тон» регулює кров’яний тиск, покращує пам’ять, сон, позбавляє від головного болю, знімає больові відчуття, зміцнює імунітет, покращує роботу дихальних органів, нормалізує кровообіг та роботу передміхурової залози, позбавляє від болю в суглобах, простудних захворювань, нормалізує роботу статевих органі , сприяє усуненню застійних явищ в організмі, нормалізує процеси обміну речовин, покращує стан шкіри, виводить токсини з організму, знімає психологічну і фізичну напругу, оздоровлює і омолоджує організм.

 

Оскільки китайська методика носить не тільки косметологічний, але і лікувальний ефект, до її проведення існує ряд протипоказань. Серед них:

індивідуальна непереносимість (алергічна реакція) на використовувані масла; вагітність і період лактації; пошкодження шкірних покривів в області спини (опіки, рани); порушення функціонування нирок; зниженням кількості тромбоцитів в крові.

Після закінчення сеансу можуть виникнути побічні ефекти. До них відносяться: больові відчуття (при низькому порозі чутливості), неприємний запах (в результаті виведення шлаків і токсинів), синці і відчуття втоми. Як правило, вони зникають самостійно і не доставляють сильного дискомфорту пацієнтам.

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.

Схожі варіанти емоцій

×

Масаж Ци-сюе-тон

1 особа - 60 хв

1 015 грн