emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Масала чай, Київ - Фото

Масала чай

Масала чайEmozzi

Подарували 1 рази

Масала чай, Київ - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

23.06.2022

Адреса

Киев, бул. Дружбы Народов, 7 к. 60 (ст.м. Лыбедская)

4 особи - 90 хв

935.00 грн

у приміщенні

всесезон

за попереднім записом

зручний одяг

сертифікат з собою

для компанії

10+

90 хвилин

Чай масала - це бадьорить, пряний напій, який готується з так званими «теплими» спеціями. У більшості рецептів чаю використовується один або декілька з наступних видів спецій: кардамон, кориця, імбир, насіння фенхелю, чорний перець і гвоздика. Масала-чай в Індії п'ють тисячі років. Згідно Аюрведе, масала-чай корисний при проблемах з травленням, нестачі енергії, допомагає виводити токсини і слизу з організму. Масала-чай корисно пити при фізичному і розумовому перенапруженні, інфекціях, отруєннях, виснаженні нервової системи, серцевих і ниркових захворюваннях. Пити масалу можуть навіть люди з лактозною недостатністю, погано переносять незбиране молоко.

Вік клієнта:

від 10 років.

Правила клубу:

  1. Роззутися. Тобто, звільнитися від свого взуття, залишивши за порогом Чарівного Простору зайві прихильності і прах шумного мегаполісу.
  2. Відключити мобільний телефон. Розмовляти по телефону можна поза Чайного Простору - в магазині або гардеробі. Важливо, щоб розмови ніколи не відволікали Вас, не заважали Вашим друзям і іншим гостям Клубу в повній мірі насолодитися тихою атмосферою.
  3. Приходити в тверезому стані.
  4. У Чайном Просторі - п'ють (їдять) тільки Чай. Тільки дотримуючись цю умову, можна повноцінно сприймати вишуканість смаку, аромату і присмаку чая.
  5. Рекомендуємо утриматися від куріння хоча б за 20 хвилин до початку чаювання. Тютюн притупляє чутливість смаку та нюху навіть на грубому рівні, не кажучи вже про тонких рівнях сприйняття.
  6. У Клубі не курять.

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Масала чай

4 особи - 90 хв

935 грн