emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Майстер-клас з приготування бургерів, Київ - Фото

Майстер-клас з приготування бургерів

Майстер-клас з приготування бургерівEmozzi

Подарували 2515 рази

Майстер-клас з приготування бургерів, Київ - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

19.06.2022

Адреса

Київ, вул. Михайла Максимовича (колиш. Онуфрія Трутенка), 3-Г (ст.метро «Васильківська»)

1 особа - 150 хв

730.00 грн

всесезон

у приміщенні

зручний одяг

в групі до 10 учасників

для одного

сертифікат з собою

за попереднім записом

12+

120-180 хвилин

Ви давно мрієте навчитися правильно готувати найпопулярнішу страва в світі - американський бургер? Немає нічого простіше! Але допомогти вам у цьому може лише досвідчений кулінар. Приходьте на майстер-клас і досвідчений шеф кухар розповість і покаже Вам, як готувати смачні бургери. В світі існує безліч рецептів і всі вони мають свої особливості приготування, тому,навчаючись приготуванню цієї страви, варто щоб поряд був фахівець з багатим досвідом, який допоможе Вам зрозуміти тонкощі їх приготування. Після майстер-класу можна буде спробувати бургери на місці або забрати з собою і пригостити близьких.

Такий майстер-клас - це унікальна можливість навчитися готувати найвідоміші типи бургерів, в основі яких булочки, цибуля, листя салату, різні види м'ясних виробів та сирів. Справжній професіонал своєї справи розповість тонкощі і секрети рецептів, які неважко буде освоїти, а опісля вдома ви зможете відточувати свою кулінарну майстерність і отримувати новий досвід. В ході майстер-класу Ви підготуєте велику кількість інгредієнтів для бургерів і зможете приготувати свій бургер самостійно, спираючись на свою фантазію!

Тут Ви освоїте технологію приготування 4 видів бургерів: Florida, Kentucky, California і New York. На занятті досвідчений кухар розповість про історію створення популярного страви, пояснить в теорії, як відбувається процес приготування, а потім Ви перейдете до практики. Унікальна можливість навчитися готувати найвідоміші типи бургерів, в основі яких булочки, цибуля, листя салату, різні види м'ясних виробів та сирів. Головним секретом будь-якого бургера є його соус. Під кінець заняття можна буде продегустувати готові сендвічі з напоєм на вибір: пивом, колою або водою.

Вас чекає групове заняття з приготування бургерів. Під час заняття шеф-кухар розповість про історію створення бургерів, пояснить в теорії, як відбувається процес приготування, а потім запропонує перейти до практики. Ви зможете спробувати приготувати такі бургери, як FLORIDA (- соус цезар - розбіф), CALIFORNIA (- соус гірчичний - котлета зі свинини, KENTUCKY (- соус песто - курячий шинель), NEW YORK (- соус BBQ - біфштекс).

Як організувати кулінарне свято?

Приходьте до нас, про решту ми подбаємо. Кулінар Майстер - це подорож у світ вишуканих страв і захоплюючого процесу їх створення. Навчання в нашій школі є всім, без обмеження по рівню підготовки.

У Кулінар Майстера немає нудних лекцій і непотрібних порад. Разом з шеф-кухарем високого рівня ви познайомитеся з таємницею приготування різноманітних страв, рецепти яких народжувалися в самих різних куточках світу.

Головне надбання на кулінарних курсах - розвиток естетичного задоволення від процесу готування. Заняття проходять в сучасних кухнях, повністю оснащених професійним обладнанням і всім необхідним для якісного і приємного навчання.

Як організувати кулінарне свято?

Приходьте до нас, про решту ми подбаємо. Кулінар Майстер - це подорож у світ вишуканих страв і захоплюючого процесу їх створення. Навчання в нашій школі є всім, без обмеження по рівню підготовки.

У Кулінар Майстера немає нудних лекцій і непотрібних порад. Разом з шеф-кухарем високого рівня ви познайомитеся з та...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Майстер-клас з приготування бургерів

1 особа - 150 хв

730 грн