emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Курс вокалу Інтенсив з викладачем вищої категорії, Київ - Фото

Курс вокалу Інтенсив з викладачем вищої категорії

Курс вокалу Інтенсив з викладачем вищої категорії, Київ - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

15.06.2022

Адреса

Київ, вул. Кловський узвіз, 8

1 особа - 720 хв

5160.00 грн

у приміщенні

всесезон

за попереднім записом

для одного

зручний одяг

сертифікат з собою

12 занять по 60 хвилин

5+

З подарунковим сертифікатом Курс вокалу Інтенсив з викладачем вищої категорії учасник враження отримає можливість відвідати 12 індивідуальних занять, на яких навчать користуватися власним голосом, як інструментом. За підсумками навчального процесу учасник враження дізнається величезну кількість нових вокальних технік, розбереться в нотах і розвине слух.

Подарунковий сертифікат включає в себе:

  • 12 індивідуальних занять по 60 хвилин (12 годин і 12 індивідуальних занять)
  • постановка співочого голосу
  • вправи для розвитку голосу і слуху
  • розучування пісень (індивідуально підбирається репертуар)
  • консультацію викладача

Заняття з вокалу проходять в просторих, добре провітрюваних класах. Школа обладнана апаратурою професійного рівня.

У вартість входить все необхідне обладнання, в тому числі: мікрофони, італійські акустичні системи й мікшери.

* за бажанням клієнта можлива організація онлайн-уроку! Якщо є інструменти - з дому. Якщо в учасника враження інструментів немає, тоді можна прийти в кабінет студії (в ній є все необхідне обладнання). У кабінеті вчитель також буде проводити заняття по відео-зв'язку - учень буде один в приміщенні.

* на вимогу провайдера час і місце проведення послуги можуть змінюватися

 

«Соломрія» - сучасна школа мистецтв, що стала втіленням заповітної мрії викладача естрадного вокалу і композитора Катерини Максимової. З 2011 року вчителі школи допомагають усім бажаючим розкривати свої таланти та розвиватися в деяких видах сценічного мистецтва й творчості: вокал, гра на гітарі, фортепіано, барабани. За вибором учнів, вони мають змогу опанувати естрадний, джазовий або класичний напрямок цих видів майстерності.

У школі мистецтв «Соломрія» раді бачити і дорослих будь-якого віку, і зовсім юних талантів. Дбаючи про результат та зацікавленість учнів, кожному з них індивідуально підбирають програму, методику викладання та матеріал, враховуючи також їх вік, здібності та можливості.

Крім музичного напрямку, у стінах школи є можливість навчатись ораторському мистецтву, акторській майстерності, хореографії та іншим сценічним і не тільки видам творчості. Маючи відповідне бажання, учні можуть розвиватися одразу в декількох напрямках.

У «Соломрія» щиро вірять у своїх вихованців. Тому викладачі готові дати не тільки якісну підготовку кожному, а й допомогти розкритися та позбутися небажаних комплексів. Регулярні концерти та виступи, які влаштовує школа для своїх учнів, — чудова можливість показати талант публіці й відчувати себе впевненіше з кожним виходом на сцену.

Всі викладачі в «Соломрія» - це досвідчені майстри-професіонали, готові кожен день розвиватися, вчитися і вдосконалюватися. Створена ними дружня атмосфера, що панує на уроках, і повна довіра між учнем і викладачем - плідний грунт для якісного довготривалого результату. А світлі затишні класи, обладнані сучасною апаратурою, і зручне розташування будівлі школи в самому серці Києва роблять її ще більш популярною та улюбленою серед учнів різного віку.

«Соломрія» - сучасна школа мистецтв, що стала втіленням заповітної мрії викладача естрадного вокалу і композитора Катерини Максимової. З 2011 року вчителі школи допомагають усім бажаючим розкривати свої таланти та розвиватися в деяких видах сценічного мистецтва й творчості: вокал, гра на гітарі, фортепіано, барабани. За вибором учнів...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Курс вокалу Інтенсив з викладачем вищої категорії

1 особа - 720 хв

5 160 грн