emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Курс вокалу інтенсив і запис пісні з викладачем вищої категорії, Київ - Фото

Курс вокалу інтенсив і запис пісні з викладачем вищої категорії

Курс вокалу інтенсив і запис пісні з викладачем вищої категорії, Київ - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

19.06.2022

Адреса

Київ, вул. Кловський узвіз, 8

1 особа - 840 хв

7660.00 грн

всесезон

у приміщенні

для одного

сертифікат з собою

за попереднім записом

12 занять по 60 хвилин + запис пісні

З подарунковим сертифікатом на Курс вокалу Інтенсив і запис пісні з викладачем вищої категорії учасник враження отримає можливість відвідати 12 індивідуальних занять і записати пісню. За підсумками навчального процесу учень ознайомиться з новими вокальними техніками, розбереться в нотах, розвине слух і навчиться користуватися власним голосом, як інструментом.

Подарунковий сертифікат включає в себе:

  • 12 індивідуальних занять по 60 хвилин (12 годин і 12 індивідуальних занять)
  • 2 години запису пісні
  • постановку співочого голосу, вправи для розвитку голосу і слуху
  • розучування пісень (індивідуально підбирається репертуар)
  • консультацію викладача

Заняття з вокалу проходять в просторих, добре провітрюваних класах. Школа обладнана апаратурою професійного рівня.

У вартість входить все необхідне обладнання, в тому числі: мікрофони, італійські акустичні системи й мікшери.

* за бажанням клієнта можлива організація онлайн-уроку! Якщо є інструменти - з дому. Якщо в учасника враження інструментів немає, тоді можна прийти в кабінет студії (в ній є все необхідне обладнання). У кабінеті вчитель також буде проводити заняття по відео-зв'язку - учень буде один в приміщенні.

* на вимогу провайдера час і місце проведення послуги можуть змінюватися.

«Соломрія» - сучасна школа мистецтв, що стала втіленням заповітної мрії викладача естрадного вокалу і композитора Катерини Максимової. З 2011 року вчителі школи допомагають усім бажаючим розкривати свої таланти та розвиватися в деяких видах сценічного мистецтва й творчості: вокал, гра на гітарі, фортепіано, барабани. За вибором учнів, вони мають змогу опанувати естрадний, джазовий або класичний напрямок цих видів майстерності.

У школі мистецтв «Соломрія» раді бачити і дорослих будь-якого віку, і зовсім юних талантів. Дбаючи про результат та зацікавленість учнів, кожному з них індивідуально підбирають програму, методику викладання та матеріал, враховуючи також їх вік, здібності та можливості.

Крім музичного напрямку, у стінах школи є можливість навчатись ораторському мистецтву, акторській майстерності, хореографії та іншим сценічним і не тільки видам творчості. Маючи відповідне бажання, учні можуть розвиватися одразу в декількох напрямках.

У «Соломрія» щиро вірять у своїх вихованців. Тому викладачі готові дати не тільки якісну підготовку кожному, а й допомогти розкритися та позбутися небажаних комплексів. Регулярні концерти та виступи, які влаштовує школа для своїх учнів, — чудова можливість показати талант публіці й відчувати себе впевненіше з кожним виходом на сцену.

Всі викладачі в «Соломрія» - це досвідчені майстри-професіонали, готові кожен день розвиватися, вчитися і вдосконалюватися. Створена ними дружня атмосфера, що панує на уроках, і повна довіра між учнем і викладачем - плідний грунт для якісного довготривалого результату. А світлі затишні класи, обладнані сучасною апаратурою, і зручне розташування будівлі школи в самому серці Києва роблять її ще більш популярною та улюбленою серед учнів різного віку.

«Соломрія» - сучасна школа мистецтв, що стала втіленням заповітної мрії викладача естрадного вокалу і композитора Катерини Максимової. З 2011 року вчителі школи допомагають усім бажаючим розкривати свої таланти та розвиватися в деяких видах сценічного мистецтва й творчості: вокал, гра на гітарі, фортепіано, барабани. За вибором учнів...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Курс вокалу інтенсив і запис пісні з викладачем вищої категорії

1 особа - 840 хв

7 660 грн