emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Китайский масаж обличчя гуаша, Київ - Фото

Китайский масаж обличчя гуаша

Китайский масаж обличчя гуаша, Київ - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

19.06.2022

Адреса

г. Киев, ул. Гоголевская, 25

1 особа - 45 хв

965.00 грн

у приміщенні

всесезон

заборонено: стан сп'яніння

зручний одяг

для одного

сертифікат з собою

за попереднім записом

18+

45 хвилин

Масаж гуаша - давня практика масажу тіла та обличчя, що прийшла з традиційної китайської медицини. Назва перекладається як «скребти все погане»: «гуа» - шкребти, «ша» - погане. Скребуть під час масажу спеціальною пластиною, яку називають або «пластина», або «скребок», або «гуаш» - за назвою самої техніки. Використовуються пластини різної форми з каменів (нефрит, рожевий кварц, авантюрин) або роги китайських тварин. Результат впливу гуаша схожий з акупунктурою - відбувається вплив на рефлекторні точки обличчя і тіла, по меридіанах, але без проникнення в тканини (як при акупунктурі).

Завдяки потужному імпульсу від впливу інструменту поліпшуються всі обмінні процеси в шкірі і організмі, запускаються відновлювальні процеси, досягається відмінний лімфодренажний ефект.

Оскільки китайська методика носить не тільки косметологічний, але і лікувальний ефект, до її проведення існує ряд протипоказань. Серед них:

індивідуальна непереносимість (алергічна реакція) на використовувані масла; вагітність і період лактації; пошкодження шкірних покривів в області спини (опіки, рани); порушення функціонування нирок; зниженням кількості тромбоцитів в крові.

Після закінчення сеансу можуть виникнути побічні ефекти. До них відносяться: больові відчуття (при низькому порозі чутливості), неприємний запах (в результаті виведення шлаків і токсинів), синці і відчуття втоми. Як правило, вони зникають самостійно і не доставляють сильного дискомфорту пацієнтам."

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Китайский масаж обличчя гуаша

1 особа - 45 хв

965 грн