emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Кінна прогулянка по лісу для двох, Харків - Фото

Кінна прогулянка по лісу для двох

Кінна прогулянка по лісу для двохEmozzi

Подарували 64 рази

Кінна прогулянка по лісу для двох, Харків - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

23.06.2022

Адреса

Харків, пр-т Науки, 65а

2 особи - 60 хв

865.00 грн

спортивний одяг

на природі

всесезон

сертифікат з собою

заборонено: стан сп'яніння

для двох

діти з дозволу батьків

7+

60 хвилин

Про враження

Кінна прогулянка для двох, це, мабуть, самий прекрасний спосіб спілкування з природою. Красиві, спокійні коні, які розмірно погойдуючись, нібито показують вам «свої володіння» - це і захоплююче і медитативно одночасно. Верхова їзда поєднує в собі насичену розвагу і корисне для здоров'я заняття. Відпочинок і фізичне навантаження в одному флаконі.

Як пройде враження

  • попередній інструктаж для двох
  • ви навчитеся триматися в сідлі
  • їзда по мальовничій локації

Адреса

Харків, пр-т Науки, 65А

Кінний клуб «Mon Ami» - це молодий кінний клуб м. Харкова. Кінні прогулянки і уроки верхової їзди проходять в мальовничому Олексіївському лісі, по його широким листяним алеях, практично в центрі міста. Це відмінний варіант для людей, які не мають можливості витрачати час на дорогу. Протягом усього лісу проходять широкі алеї, що дозволить Вам насолоджуватися красою природи і зануритися в казкову красу живих тунелей з різнобарвною листя. Ви поринете в світ нових відчуттів і емоцій благодоря граціозним тваринам, відволічетеся від буденної суєти в Кінному Клубі "Mon Ami".

У КК «Mon Ami» працюють професійні інструктори та адміністратори, які знайдуть індивідуальний підхід до бажань кожного клієнта. Перед кінної прогулянкою / уроком верхової їзди проводиться інструктаж з техніки безпеки, а так само за бажанням нададуть каску для верхової їзди.

Протягом кінної прогулянки Вас буде сопрождать інструктор з верхової їзди, який підкаже як правильно управляти конячкою, щоб прогулянка в Кінному Клубі "Mon Ami" принесла задоволення не тільки Вам, але і не нашкодила тварині.

При виборі уроку верхової їзди, інструктор визначивши рівень Вашої підготовки зможе почати тренування з азів кінного спорту, або допоможе підняти рівень Вашої верхової їзди.

Коні нашого кінного клубу завжди доглянуті і в прекрасній формі. У Кінному Клубі «Mon Ami» є конячки різного зросту і породи, для дорослих і дітей. Вони навчені для роботи як з новачками, так і з досвідченими вершниками.

Кінний клуб «Mon Ami» - це молодий кінний клуб м. Харкова. Кінні прогулянки і уроки верхової їзди проходять в мальовничому Олексіївському лісі, по його широким листяним алеях, практично в центрі міста. Це відмінний варіант для людей, які не мають можливості витрачати час на дорогу. Протягом усього лісу проходять широкі алеї, що дозво...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Кінна прогулянка по лісу для двох

2 особи - 60 хв

865 грн