emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Кінна прогулянка по лісу, Харків - Фото

Кінна прогулянка по лісу

Кінна прогулянка по лісуEmozzi

Подарували 50 рази

Кінна прогулянка по лісу, Харків - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

19.06.2022

Адреса

Харків, пр-т Науки, 65а

1 особа - 60 хв

460.00 грн

всесезон

на природі

спортивний одяг

за попереднім записом

для одного

сертифікат з собою

7+

60 хвилин

Ми раді запропонувати Вам прогулянки на конях кращих порід. Тут серед краси і історії, посеред тиші і спокою століть ви забудете про свої повсякденні справи. Тут шум і гул міста підуть геть. І тільки розмірений стукіт копит буде синхронізуватися з биттям вашого серця. Поки мізансцена і дивовижні факти з нашої історії будуть захоплювати вас вже не в світ благородства і подвигів, світ без глобалізації і скаженого темпу життя.

Програма

Прогулянка верхи лісом  в супроводі інструктора.

Умови надання послуги

  • Одяг для прогулянки верхи повинен бути максимально зручним (спортивним) і по сезону
  • Діти віком від 7 до 12 років до прогулянки допускаються тільки в супроводі дорослих
  • До верхової їзди не допускаються клієнти в стані наркотичного або алкогольного сп'яніння
  • Біля коней і верхи на коні строго заборонено курити

Кінний клуб «Mon Ami» - це молодий кінний клуб м. Харкова. Кінні прогулянки і уроки верхової їзди проходять в мальовничому Олексіївському лісі, по його широким листяним алеях, практично в центрі міста. Це відмінний варіант для людей, які не мають можливості витрачати час на дорогу. Протягом усього лісу проходять широкі алеї, що дозволить Вам насолоджуватися красою природи і зануритися в казкову красу живих тунелей з різнобарвною листя. Ви поринете в світ нових відчуттів і емоцій благодоря граціозним тваринам, відволічетеся від буденної суєти в Кінному Клубі "Mon Ami".

У КК «Mon Ami» працюють професійні інструктори та адміністратори, які знайдуть індивідуальний підхід до бажань кожного клієнта. Перед кінної прогулянкою / уроком верхової їзди проводиться інструктаж з техніки безпеки, а так само за бажанням нададуть каску для верхової їзди.

Протягом кінної прогулянки Вас буде сопрождать інструктор з верхової їзди, який підкаже як правильно управляти конячкою, щоб прогулянка в Кінному Клубі "Mon Ami" принесла задоволення не тільки Вам, але і не нашкодила тварині.

При виборі уроку верхової їзди, інструктор визначивши рівень Вашої підготовки зможе почати тренування з азів кінного спорту, або допоможе підняти рівень Вашої верхової їзди.

Коні нашого кінного клубу завжди доглянуті і в прекрасній формі. У Кінному Клубі «Mon Ami» є конячки різного зросту і породи, для дорослих і дітей. Вони навчені для роботи як з новачками, так і з досвідченими вершниками.

Кінний клуб «Mon Ami» - це молодий кінний клуб м. Харкова. Кінні прогулянки і уроки верхової їзди проходять в мальовничому Олексіївському лісі, по його широким листяним алеях, практично в центрі міста. Це відмінний варіант для людей, які не мають можливості витрачати час на дорогу. Протягом усього лісу проходять широкі алеї, що дозво...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Кінна прогулянка по лісу

1 особа - 60 хв

460 грн