emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Кінна прогулянка по лісу для компанії, Харків - Фото

Кінна прогулянка по лісу для компанії

Кінна прогулянка по лісу для компаніїEmozzi
Кінна прогулянка по лісу для компанії, Харків - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

19.06.2022

Адреса

Харків, пр-т Науки, 65а

4 особи - 60 хв

1190.00 грн

всесезон

Кінна прогулянка, це, мабуть найпрекрасніший спосіб спілкування з природою. Красиві, спокійні коні, які розмірно погойдуючись нібито показують вам «свої володіння» - це і захоплююче і медитативно одночасно. Такий спосіб спілкування з «живою природою» обов'язково принесе заряд енергії і принесе величезне задоволення. Взагалі, верхова їзда, вважається практично терапевтичним заняттям. Такого роду контакти з тваринами, тим більше тваринами вихованими, доброзичливими і ласкавими, благотворно впливають на психіку і психологічний стан клієнтів. Верхова їзда поєднує в собі насичену розвагу і корисне для здоров'я заняття. Відпочинок і фізичне навантаження в одному флаконі.

Програма Кінної прогулянки:

Послуга доступна за попереднім записом.

Прогулянка верхи лісом в супроводі інструктора. Одяг для прогулянки верхи повинен бути максимально зручним (спортивним) і по сезону. Діти від 7 до 12 років до прогулянки допускаються тільки в супроводі дорослих. До верхової їзди не допускаються клієнти в стані наркотичного або алкогольного сп'яніння. Біля коней і верхи на коні строго заборонено курити.

Кількість учасників - 4

Тривалість - 1 година

 

Кінний клуб «Mon Ami» - це молодий кінний клуб м. Харкова. Кінні прогулянки і уроки верхової їзди проходять в мальовничому Олексіївському лісі, по його широким листяним алеях, практично в центрі міста. Це відмінний варіант для людей, які не мають можливості витрачати час на дорогу. Протягом усього лісу проходять широкі алеї, що дозволить Вам насолоджуватися красою природи і зануритися в казкову красу живих тунелей з різнобарвною листя. Ви поринете в світ нових відчуттів і емоцій благодоря граціозним тваринам, відволічетеся від буденної суєти в Кінному Клубі "Mon Ami".

У КК «Mon Ami» працюють професійні інструктори та адміністратори, які знайдуть індивідуальний підхід до бажань кожного клієнта. Перед кінної прогулянкою / уроком верхової їзди проводиться інструктаж з техніки безпеки, а так само за бажанням нададуть каску для верхової їзди.

Протягом кінної прогулянки Вас буде сопрождать інструктор з верхової їзди, який підкаже як правильно управляти конячкою, щоб прогулянка в Кінному Клубі "Mon Ami" принесла задоволення не тільки Вам, але і не нашкодила тварині.

При виборі уроку верхової їзди, інструктор визначивши рівень Вашої підготовки зможе почати тренування з азів кінного спорту, або допоможе підняти рівень Вашої верхової їзди.

Коні нашого кінного клубу завжди доглянуті і в прекрасній формі. У Кінному Клубі «Mon Ami» є конячки різного зросту і породи, для дорослих і дітей. Вони навчені для роботи як з новачками, так і з досвідченими вершниками.

Кінний клуб «Mon Ami» - це молодий кінний клуб м. Харкова. Кінні прогулянки і уроки верхової їзди проходять в мальовничому Олексіївському лісі, по його широким листяним алеях, практично в центрі міста. Це відмінний варіант для людей, які не мають можливості витрачати час на дорогу. Протягом усього лісу проходять широкі алеї, що дозво...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Кінна прогулянка по лісу для компанії

4 особи - 60 хв

1 190 грн