emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Верхова їзда, Одеса - Фото

Верхова їзда

Верхова їздаEmozzi

Подарували 9 рази

Верхова їзда, Одеса - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

23.06.2022

Адреса

м. Одеса, с.Пріліманское (Татарка), за 7-м км промтоварного ринку, біля аквапарку Одеса

1 особа - 45 хв

635.00 грн

на природі

спортивний одяг

всесезон

за попереднім записом

для одного

сертифікат з собою

14+

45 хвилин

Пропонуємо вам покататися на конях по найкрасивіших місцях Одеси і Одеської області. Прогулянки проходять по Кінному клубу, в супроводі досвідченого інструктора. Під час прогулянки ви можете зняти найбільш цікаві моменти на фотоапарат або відеокамеру.

Це - прекрасна можливість відпочити з друзями, нестандартно відсвяткувати день народження або просто зняти стресс.Ви зможете насолодитися чистим повітрям, чудовою природою, красивими пейзажами - це прекрасна можливість урізноманітнити сімейний відпочинок, активно відпочити в колі друзів і колег. Кінні прогулянки і верхова їзда стають все більш популярними видами активного відпочинку. Адже в прогулянках на конях є і незвичайність (якщо хочете екстрим), і користь, і аристократизм, і спілкування з розумним і добрим тваринам.

Всі наші коні спокійні, доброзичливі і слухняні, доступні всім - і досвідченим вершникам і зовсім новачкам! Всі кінні прогулянки проходять з дотриманням техніки безпеки. Ми допоможемо Вам освоїти науку спілкування з конем!

Предлагает прокат и аренду карет, лошадей, пони и осликов, а также фаэтонов, экипажей, повозок,телег и конечно же ,самую красивую карету Одессы VIP Золушка. Лошадей пони и осликов для свадеб и праздников, романтических прогулок по ночной Одессе, побережью Черного моря и паркам, экскурсии по исторической Одессе. Аренда карет и лошадей для киносъемок, рекламных роликов и акций. Романтические свидания и необычные поздравления-сюрпризы для любимых людей, фото и видео съёмка с лошадьми на море. Прокат кареты в русско-народном и старинном стиле с использованием костюмов. Обучение верховой езде, лечебная верховая езда, катание на лошадях, пони и даже ослике по побережью Черного моря и паркам.

Предлагает прокат и аренду карет, лошадей, пони и осликов, а также фаэтонов, экипажей, повозок,телег и конечно же ,самую красивую карету Одессы VIP Золушка. Лошадей пони и осликов для свадеб и праздников, романтических прогулок по ночной Одессе, побережью Черного моря и паркам, экскурсии по исторической Одессе. Аренда карет и лошадей для киносъе...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.

Схожі варіанти емоцій

×

Верхова їзда

1 особа - 45 хв

635 грн