emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Хатха-йога, Харків - Фото

Хатха-йога

Хатха-йогаEmozzi

Подарували 1 рази

Хатха-йога, Харків - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

21.06.2022

Адреса

вул. Кооперативна, 6/8

1 особа - 60 хв

545.00 грн

всесезон

у приміщенні

для одного

зручний одяг

16+

60 хвилин

Суглобово-сухожильна гімнастика йогів, за допомогою якої гармонізується стан і розкривається прихований ресурс людського організму.

 

Програма: 

Формат індивідуального тренування дозволяє інструкторові підібрати для вас програму занять з урахуванням ваших завдань і потреб.

 

Будинок Сонця - це особливий простір із затишною атмосферою для цікавих «живих» людей. Тут немає сторонніх і байдужих. Тут панує світло, привітність, професіоналізм і, звичайно, йога! У нас великий вибір занять з досвідченими фахівцями з різних шкіл хатха-йоги, цигун, Іліцюань, каланетики, пілатесу, трайбл, медитації, можливості займатися з тренером як в групі, так і індивідуально.

Звичайно, у всіх нас різні причини, за якими ми обираємо ту чи іншу практику йоги, але цілі у всіх спільні: розвиток потенціалу людини і зміцнення здоров'я. У йога-студії ми постаралися створити для цього всі необхідні умови і, найголовніше, підібрати професійний склад тренерів.

Будинок Сонця - це особливий простір із затишною атмосферою для цікавих «живих» людей. Тут немає сторонніх і байдужих. Тут панує світло, привітність, професіоналізм і, звичайно, йога! У нас великий вибір занять з досвідченими фахівцями з різних шкіл хатха-йоги, цигун, Іліцюань, каланетики, пілатесу, трайбл, медитації, можливості займ...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.

Схожі варіанти емоцій

×

Хатха-йога

1 особа - 60 хв

545 грн