emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Політ на літаку Аміго АІ-10, Київ - Фото

Політ на літаку Аміго АІ-10

Політ на літаку Аміго АІ-10Emozzi

Подарували 748 рази

Політ на літаку Аміго АІ-10, Київ - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

19.06.2022

Адреса

Київ, аеродроми Київської області

1 особа - 20 хв

3065.00 грн

літо

на природі

для одного

заборонено: стан сп'яніння

зручний одяг

за попереднім записом

Шукаєте подарунок для того, хто любить адреналін та свободу? Стандартний набір подарунків здається вам занадто банальним, а ви хочете, щоб дорога людина отримала справді незабутні враження та  провела день народження, чи інший важливий день так, як ніколи раніше не проводила? Пропонуємо вам подарувати вашій близькій людині можливість підняти в повітря цілий літак і допоможе вам у цьому  сертифікат на політ на літаку Аміго. Навіть якщо вам здається, що керування літаком  - справа, що не кожному може вдасться, не хвилюйтеся, адже з вами буде досвідчений інструктор, який знає свою справу та розповість вам все, що сам знає про літаки, та поділиться таємницями, які допоможуть вам в польоті.

На чому літатимемо?

Польоти проводяться на канадському двомісному літаку, масою в 257 кілограм та з розмахом крил 8,2 метра. Але цей маленький (за мірками літаків) літак не такий простий, як вам здається на перший погляд. Він може розігнатися до швидкості 200 кілометрів за годину, може піднятися на висоту 4 км та має максимальну дальність польоту 750 км. Готові взяти його в свої руки та відкрити в собі льотчика? Хто знає, можливо, через кілька польотів ви зможете виконувати круті віражу в повітрі та самі станете навчати новачків в ролі інструктора.

Чи всім можна літати?

Є обмеження по вазі – 100 кг.

Що входить в програму?

В програму входить зустріч з супроводом, інструктаж, під час якого вам розкажуть, як підняти літак в повітря та керувати ним, моральна підготовка та лекція про літаки, польоти, відомих льотчиків, професіональний інструктор розповість вам про свій досвід керування літаком, який дасть вам змогу отримати максимальне задоволення від відпочинку на висоті. Завершається програма польотом.

Скільки триватиме політ на літаку?

20 хвилин

Кількість учасників?

1

В які дні проводять польоти?

Польоти проводять в неділю, але для корпоративних клієнтів можливе замовлення польотів у інші дні. Інформацію про організацію польотів поза графіком потрібно уточняти в організаторів перед замовленням.

Звідки вилітатимемо?

Місце проведення польотів може змінюватись, так як аеродроми знаходяться у 20-250 км від Києва. Конкретне місце проведення уточнювати при активації сертифікату.

Що входить у вартість?

У вартість польоту на літаку Аміго входять інструктаж, моральна підготовка та політ. Трансфер до місця проведення польотів організатором не надається.

Умови бронювання?

Враження доступне за попереднім записом.

«Авіачартер» - проект, створений у 2009 році людиною, яка не уявляє свого життя без неба. Засновниця - О. Тимчук. Олена закінчила Запорізький льотний центр підготовки пілотів та має за своїми плечима десятки стрибків з парашутом і сотні годин у кабінах пілотажних літаків ЯК-18А, ЯК-152, АН-2 та планера Blanik L-13.

ТОП-причин політати з «Авіачартер»

  • власниця особисто тестує всю авіатехніку та перевіряє професіоналізм пілотів
  • злети і приземлення здійснюються на сертифікованих летовищах країни
  • контакт з пілотами і летовищами відбувається через Департамент Авіації України
  • маршрути створюються з урахуванням державних вимог

«Авіачартер» пропонує польоти за індивідуально складеними програмами, ознайомчі і оглядові польоти, польоти за маршрутом та польоти з демонстрацією фігур простого, складного і вищого пілотажу. В «арсеналі» компанії є літаки, гелікоптери, планери і гірокоптери. Тимчук особисто гарантує 100% безпеку!

«Авіачартер» - проект, створений у 2009 році людиною, яка не уявляє свого життя без неба. Засновниця - О. Тимчук. Олена закінчила Запорізький льотний центр підготовки пілотів та має за своїми плечима десятки стрибків з парашутом і сотні годин у кабінах пілотажних літаків ЯК-18А, ЯК-152, АН-2 та планера Blanik L-13.

ТОП-причин політа...

None

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Політ на літаку Аміго АІ-10

1 особа - 20 хв

3 065 грн