emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Політ на літаку Зодіак 30 хвилин, Київ - Фото

Політ на літаку Зодіак 30 хвилин

Політ на літаку Зодіак 30 хвилинEmozzi

Подарували 2 рази

Політ на літаку Зодіак 30 хвилин, Київ - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

23.04.2022

Адреса

Київ, аеродроми Київської області

1 особа - 30 хв

4065.00 грн

літо

на природі

за попереднім записом

для одного

зручний одяг

сертифікат з собою

7+

30 хвилин

до 100 кг

Чи були Ви коли-небудь по-справжньому вільним? Ні, ми говоримо не про свободу від справ або роботи, мова йде про переповнююче Вас безмежне, запаморочливе, всеосяжне відчуття свободи! Ви тільки уявіть собі це неймовірне почуття. 

Кажуть це підвладне тільки птахам, літаючим в небі, але ми готові з цим посперечатися, тому що доказом зворотного є сертифікат на політ на літаку «Зодіак». 

Величезний, потужний, швидкий птах, на борту якого Ви зможете здійснити свій перший політ і навчитися пілотуванню з професійним інструктором. Хто знає, може бути після цього Ви всерйоз закохаєтесь в авіацію.

Політ на літаку Зодіак тривалістю 30 хвилин

Політ під час якого Ви зможете спробувати свої сили в пілотуванні повітряного судна і ні про що не переживати, тому що управління спарене і льотчик-інструктор буде весь час тримати все, що відбувається під контролем.

На якому літаку будемо літати?

Полетимо на «молодому» двомісному канадському літаку «Зодіак 601» 2015 року випуску, вага якого становить всього 257 кілограмів, а розмах крил 8,2 метра. Не дивлячись на свої невеликі розміри літак досить потужний і швидкий. Його швидкість досягає 200-250 кілометрів на годину, а висота польоту до 4000 метрів. Є дубльована контрольна і приладова панелі, до яких забезпечено вільний доступ з обох місць. Це просто відмінний варіант як для новачків, так і для тих хто вже не вперше в кабіні літака.

Що входить в загальну програму польоту?

У програму входить зустріч із супроводом, цікава вступна розповідь про літаки і льотчиків, інструктаж про правила поведінки і безпеки на борту, політ з інструктором.

Чи є обмеження?

Є обмеження по вазі - 100 кг

Обмеження за віком - з 7 років, якщо дитина не боїться, веде себе спокійно і дотримується всіх правил поведінки і безпеки.

Кількість осіб?

1

У які дні проводять польоти?

Польоти проводяться по суботах і неділях.

Звідки відбувається виліт?

Місце проведення польотів може змінюватись, так як аеродроми знаходяться у 20-250 км від Києва. Конкретне місце проведення уточнювати при активації сертифікату.

Що входить у вартість?

У вартість польоту на літаку «Зодіак» входять докладний інструктаж, повна підготовка і політ. Трансфер до місця проведення польотів організатором не надається.

Умови бронювання?

Враження доступно за попереднім записом.

Допускається зсув польотів до 2-3-х годин (через погодні умови чи інші причини, що не залежать від пресоналу аеродрому)

 

«Авіачартер» - проект, створений у 2009 році людиною, яка не уявляє свого життя без неба. Засновниця - О. Тимчук. Олена закінчила Запорізький льотний центр підготовки пілотів та має за своїми плечима десятки стрибків з парашутом і сотні годин у кабінах пілотажних літаків ЯК-18А, ЯК-152, АН-2 та планера Blanik L-13.

ТОП-причин політати з «Авіачартер»

  • власниця особисто тестує всю авіатехніку та перевіряє професіоналізм пілотів
  • злети і приземлення здійснюються на сертифікованих летовищах країни
  • контакт з пілотами і летовищами відбувається через Департамент Авіації України
  • маршрути створюються з урахуванням державних вимог

«Авіачартер» пропонує польоти за індивідуально складеними програмами, ознайомчі і оглядові польоти, польоти за маршрутом та польоти з демонстрацією фігур простого, складного і вищого пілотажу. В «арсеналі» компанії є літаки, гелікоптери, планери і гірокоптери. Тимчук особисто гарантує 100% безпеку!

«Авіачартер» - проект, створений у 2009 році людиною, яка не уявляє свого життя без неба. Засновниця - О. Тимчук. Олена закінчила Запорізький льотний центр підготовки пілотів та має за своїми плечима десятки стрибків з парашутом і сотні годин у кабінах пілотажних літаків ЯК-18А, ЯК-152, АН-2 та планера Blanik L-13.

ТОП-причин політа...

None

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Політ на літаку Зодіак 30 хвилин

1 особа - 30 хв

4 065 грн