emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Політ на флайборд Smart, Київ - Фото

Політ на флайборд Smart

Політ на флайборд SmartEmozzi

Подарували 7 рази

Політ на флайборд Smart, Київ - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

26.03.2022

Адреса

вул. Дніпровська Набережна, 10 (ст.м. Осокорки)

1 особа - 10 хв

1030.00 грн

літо

на природі

купальник

за попереднім записом

для одного

сертифікат з собою

10 хвилин

16+

Всі вже знають про FlyBoard. Як ви не знаєте? Ну, тоді слухайте. Це суперсучасний девайс, придуманий нещодавно. Це пристосування для гідро-польотів. Ні, я не жартую. Це як мрія - пристрій, з яким можливо злетіти над поверхнею води. Піднімає людину на висоту до десяти метрів, і дозволяє при цьому перекидатися в  прямому сенсі цього слова. Воно дозволяє виробляти такі акробатичні етюди, що вам будуть заздрити навіть повітряні гімнасти. Для того, щоб описати крутизну FlyBoard-а не вистачить ніяких слів. Це потрібно спробувати. Під час відвідин цього враження ви навчитеся тому, про що можна тільки мріяти. Професійний інструктор буквально за кілька хвилин поставить вас на борд та навчить ним керувати, а далі – море вражень від повітря навколо та води знизу. 

Що таке флайборд?

Це вид екстремального спорту, який представляє собою польоти на спеціальній дошці, яку приводить у рух реактивна сила потоку води, що створюється підключеним до флайборд гідроциклом або створюваної повітряно-реактивними двигунами, що працюють на гасі і прикріпленими до флайборд. Водний флайборд винайдений чемпіоном по аквабайку, французом Френком Запата, в 2005 році. Флайбордист, літаючий на дошці, може підніматися на висоту до 19 метрів, виконувати різні трюки: сальто, обертання навколо своєї осі, повороти, зависання в повітрі, ефектні виходи і занурення.

Варіанти надання емоції

Політ на флайборді Smart

Враження польоту на флайборд проходить в акваторії Дніпра. Спочатку професійний інструктор познайомить вас з основами флайбордінгу, і пояснить, як він тримається на повітрі. Після цього покаже, як утримувати рівновагу і нахиляти флайборд під час «польоту». Після невеликої розминки і інструктажу у вас буде можливість політати 10 хвилин самостійно.

Кількість учасників?

1 людина.

Зі скількох років можна брати участь?

З 16 років.

Чи є інші обмеження?

Вага від 45кг до 110кг.

Скільки часу триває враження?

10 хвилин.

Форма одягу?

Купальник, рушник.

Умови резервування послуги?

Послуга доступна за попереднім записом.

Коли є враження?

Враження можна відвідати влітку.

Яка адреса?

Київ, Дніпровська набережна, 10. 

Політ на флайборді Optimal

Вас чекає інструктаж від професійного інструктора тривалістю 15 хвилин, під час якого вам розкажуть, як утримати рівновагу на борді, не впасти і протриматися на вазі. Крім цього вам розкажуть багато цікавого про цей засіб польотів. Після короткого навчання ви зможете самостійно літати на флайборд 20 хвилин.

Політ на флайборді Maximal

Після 15 хвилинного інструктажу ви зможете самостійно літати на флайборд цілу годину. Під час інструктажу вам розкажуть, як утримувати рівноваги на борді, не впасти в воду і розкажуть, як і за рахунок чого це дивовижне засіб тримається в повітрі.

Новий, ні з чим не порівнянний вид екстремального спорту. Він дозволяє в буквальному сенсі літати над водою, пірнати під воду, перекидатися, і проробляти будь-які інші трюки, на які Вам вистачить фантазії і сміливості! Це нова розвага для любителів сноуборду, скейтборду, водних лиж, парашута і інших видів екстриму. Хочете відчути приплив адреналіну, незабутні емоції і залишити спогади на все життя? Або може Ви з дитинства мріяли стати суперменом з суперможливостями або космічним героєм? - Флайбордінг саме для Вас! І все це вже є в Києві!

Новий, ні з чим не порівнянний вид екстремального спорту. Він дозволяє в буквальному сенсі літати над водою, пірнати під воду, перекидатися, і проробляти будь-які інші трюки, на які Вам вистачить фантазії і сміливості! Це нова розвага для любителів сноуборду, скейтборду, водних лиж, парашута і інших видів екстриму. Хочете відчути приплив адренал...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Політ на флайборд Smart

1 особа - 10 хв

1 030 грн