emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Флай йога 4 сеанси, Київ - Фото 1

Флай йога 4 сеанси

Флай йога 4 сеансиEmozzi

Подарували 22 рази

Флай йога 4 сеанси, Київ - Фото 1

Сертифікат дійсний до:

!

19.06.2022

Адреса

Киев, пер. Инженерный, 4-б, 1 этаж

1 особа - 360 хв

810.00 грн

всесезон

у приміщенні

Флай Йога - це не суперсекретна розробка західних спецслужб. І це не якась небудь давня лікувальна Азіатська методика. Це досить сучасна розробка. Вона поєднує в собі найсильніші сторони йоги, стречінга і занять на гімнастичній трапеції. Роль трапеції виконує гамак. Це дуже круте заняття. У зв'язку з тим, що в підвішеному стані тіло поводиться інакше, ніж на підлозі, навіть найскладніші асани даються дуже легко. І тому результат досягається швидко і безболісно. Ну і ще важливо сказати, що йога в повітрі це система корисних і ефективних вправ.

Цей комплекс благотворно впливає на весь організм. «Перегорнуті» пози, виконуються безпечно і не травматично, мають великий список позитивних результатів. Зниження ваги, поліпшення діяльності мозку, прилив молодості, зменшення зморшок, поліпшення травлення, зняття головного болю і болю в спині, поліпшення пам'яті, поліпшення сну і зняття стресу.

Програма

Абонемент на курс з декількох занять флай-йогою, тривалітсть одного заняття 90 хвилин

Варіанти надання емоції

Заняття флай йогою 4 сеанси

Абонемент на заняття флай йогою - 4 сеанси по 90 хвилин кожен

Що входить у вартість

Підвісний гамак для занять

Кількість учасників

1 людина

Умови бронювання послуги

Послуга доступна за попереднім записом

Обмеження

Вік учасників від 16 років

Медичні протипоказання

  • Постійні: високий кров'яний тиск, органічні ураження серця (некомпенсовані вади, пароксизмальна тахікардія, миготлива аритмія, аневризма аорти, дистрофія міокарда), глаукома, артродез хребців, загальна тяжкість стану, коли ніякі дії практично неможливі, оскільки ведуть тільки до погіршення, межові стани психіки, захворювання крові, інфекційні ураження опорно-рухового апарату, важкі черепно-мозкові травми, ушкодження хребта з незадовільною компенсацією, нейроінфекції, сильні порушення схеми тіла, злоякісні новоутворення
  • Тимчасові: систематичний прийом великої кількості лікарських препаратів, загострення хронічних захворювань, післяопераційний період, сильна фізична втома, перегрів і переохолодження, температура тіла вище 37 градусів, важка фізична робота, професійні або досить великі за обсягом заняття спортом, повний шлунок, курс глибокого масажу, «чжень-цзю» терапії, перебування в лазні або сауні допустимо не раніше ніж через шість-вісім годин після практики асан, або за чотири години до неї.
  • Критичні дні у жінок не є протипоказанням до занять. Просто в ці періоди практика повинна бути більш м'якою. Жінкам на час місячних рекомендується уникати силових і «стоячих» поз, інтенсивного скручування і сильних прогинів тому.
  • Вагітність не є протипоказанням до занять йогою, а лише обумовлює деякі особливості практики і вибір певних вправ. Зверніться до тренера за більш детальною консультацією

Адреси

  • пров. Інженерный, 4-б, 1 поверх (м. Арсеальна)
  • вул. Героїв Сталінграду 24-А (м. Мінська)

Інші варіанти емоції

Заняття флай йогою 8 сеансів

Абонемент на заняття флай йогою - 8 сеансів по 90 хвилин кожен

Заняття флай йогою 12 сеансів

Абонемент на заняття флай йогою - 12 сеансів по 90 хвилин кожен

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.

Схожі варіанти емоцій

×

Флай йога 4 сеанси

1 особа - 360 хв

810 грн