emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Політ на паратрайку, Київ - Фото

Політ на паратрайку

Політ на паратрайкуEmozzi

Подарували 216 рази

Політ на паратрайку, Київ - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

19.06.2022

Адреса

Полеты проходят возле с.Осещина, Вышгородского р-на

1 особа - 10 хв

2365.00 грн

літо

на природі

спортивний одяг

для одного

8+

10 хвилин

Сертифікат на Політ на паратрайку - це можливість потрапити у невеличку приємну пригоду, що залишиться в пам'яті на довгі роки. Така прогулянка небом дозволяє насолодитись вільним польотом, відчути рух повітряних потоків та дарує відчуття, які ніколи не пережити, сидячи в закритій кабіні літака або гелікоптера.

Що таке паратрайк

Паратрайк - це надлегкий пристрій, який летить за допомогою парашутного крила завдяки повітряним потокам, створеними гвинтом на двигуні. Велике парапланерне крило прикріплюють до триколісної алюмінієвої конструкції двомісного апарату. Потужний двигун з пропелером, який міститься на паратрайку, необхідний для розгону пристрою під час зльоту та для здійснення маневрів у польоті. Робота двигуна поєднується з керуванням крилом за допомогою строп.

Величезна переваги паратрайка в порівнянні з іншими подібними пристроями полягає в тому, що в польоті можуть брати участь двоє людей - пілот і пасажир.

Максимальна висота польоту на паратрайку досягає 5 км. Швидкість становить 55-60 км / год, а дальність польоту залежатиме від кількості палива в баку.

Навіть із вимкненим двигуном паратрайк може зробити абсолютно безпечну м'яку посадку, як звичайний параплан. За жодних обставин не відбудеться зрив у штопор. Крім того, паратрайк обладнаний загальною системою порятунку літального апарату - BRS.

Рятівна система BRS

Рятівна система BRS - це капсула, встановлена на літальному апараті. У ній знаходиться парашут, що примусово витягується ракетною установкою в разі необхідності. Завдяки цьому забезпечується швидке розкриття купола рятувального парашута, що дозволяє ефективне використання системи BRS навіть на малих висотах.

Програма

  • Знайомство з інструктором у заздалегідь обумовленому місці
  • Інструктаж перед польотом
  • Політ на паратрайку разом з пілотом

Варіанти надання емоції

Політ на паратрайку вдень

Політ на паратрайку тривалістю 10 хвилин з інструктором для 1 учасника в світлий час доби.

Що входить у вартість

Екіпірування (видаються шолом і захисні окуляри)

Тривалість враження

10 хвилин

Кількість учасників

1 особа

Що брати з собою

Сертифікат EMOZZI

Форма одягу

Зручний спортивний одяг та взуття, обов'язково одягти вітрозахисну куртку

Умови бронювання послуги

Послуга доступна за попереднім записом

Обмеження

Вік учасників від 8 років. Вага пасажира не повинна перевищувати 100 кг. Політ не дозволено люди з психічними, фізичними та медичними протипоказаннями, вагітним, а також особам у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння

Сезонність

Цілорічно, з урахуванням особливостей погоди. Послуга не відбудеться під час будь-яких опадів, при вітрі сильніше за 6 м/сек і температурі повітря нижче -3 градусів

Адреса

м. Вишгород, с. Осещина

Інші варіанти емоції

Нічний політ на паратрайку

Політ на паратрайку тривалістю 10 хвилин з інструктором для 1 учасника під час або відразу після заходу сонця.

Клуб Joy&Adventures существует с 2007 года. Да, мы молоды, поэтому любим весело и интересно проводить время. В клубе мы не только работаем, но и получаем громадное удовольствие от того, что делаем. Среди наших инструкторов есть люди с историческим, техническим и медицинским образованием. Все мы разные, но нас объединяет любовь к природе, приключениям и путешествиям. Мы с Вами живем в удивительной и красивой стране, которую нам еще предстоит открыть. Приглашаем Вас в это увлекательное путешествие!

Клуб Joy&Adventures существует с 2007 года. Да, мы молоды, поэтому любим весело и интересно проводить время. В клубе мы не только работаем, но и получаем громадное удовольствие от того, что делаем. Среди наших инструкторов есть люди с историческим, техническим и медицинским образованием. Все мы разные, но нас объединяет любовь к природе, при...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Політ на паратрайку

1 особа - 10 хв

2 365 грн