emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Майстер-клас з живопису пастеллю для двох, Київ - Фото

Майстер-клас з живопису пастеллю для двох

Майстер-клас з живопису пастеллю для двохEmozzi

Подарували 2 рази

Майстер-клас з живопису пастеллю для двох, Київ - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

26.01.2022

Адреса

Київ, мережа магазинів

2 особи - 120 хв

655.00 грн

всесезон

у приміщенні

за попереднім записом

зручний одяг

сертифікат з собою

для двох

7+

2 години

Скільки всього можна висловити, якщо освоїти малювання пастеллю! Художники-імпресіоністи охоче користувалися пастеллю: свіжі тони і швидкість, з якою вона дозволяла працювати, надихали. Живопис пастеллю дозволяє використовувати і поєднувати найрізноманітніші техніки, стилі і втілювати самі незвичайні образи і розвивати творця в собі.

Походження слова пастель - від італійського pasta, що перекладається як «тісто». Пастель являє собою м'які кольорові палички - олівці, отримані об'єднанням пігментів, крейди і в'яжучих речовин. У процесі їх створення, до повного застигання ці палички виглядають на зразок тесту - чим і пояснюється таке назва. За іншою версією назва пастель походить від слова «а пастелло», яким італійськими художниками XVI століття називався прийом малювання одночасно чорним італійським олівцем і червоною сангиной, іноді з підфарбовування іншими кольоровими олівцями. Пастеллю можна скористатися, як в створенні графічних творів, так і в живописі. Техніка пастелі дуже різностороння і надає можливості для втілення своїх фантазій в абсолютно невичерпних варіаціях.

Пастельна крейда, встановлюює тісний контакт між художником і його твором, тобто не можна знайти більш дружній інструмент для творчості, він стає ніби природним продовженням самої руки. Пастель особливо сподобається дітям, адже її можна скільки завгодно в своє задоволення розмазувати пальцями. Перевага малювання пастеллю полягає в тому, що йому легко навчитися. Дружня атмосфера в групі сподобається товариським людям, а нові техніки - творчим особистостям. Ви відчуєте, як у вас з'явилася маса творчих задумів, а страх перед малюнком, навпаки, пропав. А ще ви переконаєтеся в тому, що пастель - не просто крейда, а потужний інструмент для створення нового світу.

Варіанти надання емоції

Майстер-клас з живопису пастеллю для двох

Пастельний крейда, встановлюючи тісний контакт між художником і його твором, є як не можна більш дружнім інструментом для творчості, вона стає ніби природним продовженням самої руки. Пастель особливо сподобається дітям, адже її можна скільки завгодно в своє задоволення розмазувати пальцями.

Що входить у вартість

Всі художні та декораторські матеріали, а також інструменти і основи необхідні для роботи включені. Полотно - аркуш паперу для пастелі або акварелі формату А3

Формат надання послуги

Заняття проходять в групах до 8 чоловік

Форма одягу

Для комфорту краще вибрати зручний одяг, який буде не шкода забруднити матеріалами

Адреси

  • вул. Рейтарська 21/12 (метро Золоті Ворота)
  • вул. Тимошенко, 29 (метро Мінська)
  • вул. Ванди Василевської, 11 (метро Політехнічний інститут)

Інші варіанти емоції

Майстер-клас з живопису пастеллю в групі

Ви зможете відвідати групове заняття, під час якого Ви навчитеся базовим технікам малюнка пастеллю, освоїте вибір кольорів і передачу світла, і, звичайно, створите свою власну картину.

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Майстер-клас з живопису пастеллю для двох

2 особи - 120 хв

655 грн