emozzi FacebookYoutubeG+ 0 800 337 967
Майстер-клас Європейська кухня, Київ - Фото

Майстер-клас Європейська кухня

Майстер-клас Європейська кухняEmozzi

Подарували 25 рази

Майстер-клас Європейська кухня, Київ - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

26.08.2020

Адреса

Київ, вул. Михайла Максимовича (колиш. Онуфрія Трутенка), 3-г, ст.метро «Васильківська»

1 особа - 150 хв

500.00 грн

всесезон

Європейська кухня неймовірно різноманітна, адже  в Європі безліч країн і кожна має свої унікальні кулінарні шедеври. Всі їх хотілося б спробувати і не лише на смак, а і навчитися готувати. Традиції європейської кухні змінюються, в залежності від країни, умов життя, культурних традицій і доступних продуктів. Але загальними рисами європейської кухні вважається велика кількість м'ясних і овочевих страв. Вторинну роль відіграють приправи і соуси, як наслідок характерного бажання зберегти істинний смак компонентів. Але можна помітити також багато спільного в кухнях всіх країн Європи. Наприклад, загальним для європейської кухні є широке і активне використання м'яса та овочів. Так само помітно широке застосування яєць. Вони можуть виступати в смаженому і вареному вигляді.  Осягнути всі ці знання за одне заняття неможливо, тому на уроці ви познаємитеся лише з стравами однієй країни. А яка саме це буде країна ви визначитеся уже безпосередньо перед заняттям. Для вибору вам буде надана Україна, Греція та Грузія. Всі країни дуже цікаві і мають традиційну кухню, яка чимось зовсім не схожа на інші, а щось здається одним і тим самим, тільки іншої форми. Так од здається, що грузинські хінкалі – це знайомі нам з дитинства бабусині пельмені тільки більші, а паста – це звичайні макарони з гарною назвою. Але чи так це все? Дізнайтеся самі, а дізнатися це можна лише спробувавши приготувати різні страви різних європейських кухонь.

Варіанти надання кулінарного Майстер-класу Європейська кухня

Майстер-клас Європейська кухня для одного

Вас чекає групове заняття, під час якого ви навчитеся готувати кілька страв європейської кухні на вибір. Перед уроком вам нададуть можливість вибрати одну з трьох країн,  страву якої ви будете готувати - Грузія, Україна чи Греція. Грузинська кухня - хачапурі по-аджарський, суп харчо, лобіо із стручкової квасолі, чахохбілі з курки або чихиртма, хінкалі з яловичиною, аджапсандал, пиріг з горіховою начинкою. Українська кухня - борщ Український з білими грибами, пампушки з часниковою заправкою, вареники з заварного тіста з м'ясом, вертуни з телятини з салом під м'ясним соусом, котлета по-київськи. Грецька кухня - «спанакопіта» з тіста філо зі шпинатом, сефтедес з телятини сцацікі, Салат з печеного перцю зі смаженою фетою і сьомгою, вологий шоколадний пиріг з оливковою олією і мусом з гарбуза і кураги.

Скільки часу триває кулінарний Майстер-клас Європейська кухня?

Враження триває 2,5-3 години.

Кількість учасників?

1 людина.

У яких групах проходить заняття?

Майстер-клас проходить в групах до 10 осіб.

Мінімальний вік для відвідування кулінарного Майстер-класу Європейська кухня?

Враження можна відвідати з 12 років.

Чи можна запросити спостерігача?

Так.

Форма одягу для Майстер-класу Європейська кухня?

Для комфорту краще вибрати зручний одяг, який буде не шкода забруднити продуктами.

Умови резервування послуги?

Послуга доступна за попереднім записом.

Адреса проведення кулінарного Майстер-класу Європейська кухня?

Київ, вул. Онуфрія Трутенка, 3-г, метро «Васильківська».

Майстер-клас Європейська кухня для двох

Вас і вашого друга чекає групове заняття, під час якого ви виберете кілька страв, які зможете приготувати. Перед заняттям вам нададуть можливість вибрати одну з трьох країн, блюдо якої вибудете готувати - Грузія, Україна чи Греція. Грузинська кухня - хачапурі по-аджарський, суп харчо, лобіо із стручкової квасолі, чахохбілі з курки або чихиртма, хінкалі з яловичиною, аджапсандал, пиріг з горіховою начинкою. Українська кухня - борщ Український з білими грибами, пампушки з часниковою заправкою, вареники з заварного тіста з м'ясом, вертуни з телятини з салом під м'ясним соусом, котлета по-київськи. Грецька кухня - «спанакопіта» з тіста філо зі шпинатом, сефтедес з телятини сцацікі, Салат з печеного перцю зі смаженою фетою і сьомгою, вологий шоколадний пиріг з оливковою олією і мусом з гарбуза і кураги ..

Як організувати кулінарне свято?

Приходьте до нас, про решту ми подбаємо. Кулінар Майстер - це подорож у світ вишуканих страв і захоплюючого процесу їх створення. Навчання в нашій школі є всім, без обмеження по рівню підготовки.

У Кулінар Майстера немає нудних лекцій і непотрібних порад. Разом з шеф-кухарем високого рівня ви познайомитеся з таємницею приготування різноманітних страв, рецепти яких народжувалися в самих різних куточках світу.

Головне надбання на кулінарних курсах - розвиток естетичного задоволення від процесу готування. Заняття проходять в сучасних кухнях, повністю оснащених професійним обладнанням і всім необхідним для якісного і приємного навчання.

Нова Пошта

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Майстер-клас Європейська кухня

1 особа - 150 хв

500 грн