emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Кубинський Сон - урок танцю, Харків - Фото

Кубинський Сон - урок танцю

Кубинський Сон - урок танцюEmozzi
Кубинський Сон - урок танцю, Харків - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

19.06.2022

Адреса

м. Харків, вул. Тобольська, 46 (ЕОКЦ БЕЙТ ДАН)

1 особа - 60 хв

435.00 грн

у приміщенні

спортивний одяг

всесезон

за попереднім записом

для одного

сертифікат з собою

4+

60 хвилин

Сон - танець, що зародився на Кубі і здобув популярність у світі на початку 1930-х років. Сон танцюють в парі, але в залежності від стилю танець має різний темп і малюнок танцю може починатися з різних рахунків. Фактично рідний брат більш відомих у нас Ча-ча-ча і Мамбо. Музична і ритмічна база Сона, а також його хореографії послужили основою для зародження і розвитку сальси. Але на відміну від останньої сон танцюють на слабку долю, тобто на «2», з явно вираженим акцентом на «4» і «8». Серед клубних танців Сон вважається одним з найбільш елегантних, оскільки уявна простота його рухів компенсується красою стилю, чистотою ліній і чіткістю переходів. До недавнього часу лише деякі «знавці» вміли танцювати Сон, проте, в останні кілька років цей танець міцно влаштувався на дискотеках Східної Європи и стран СНД и знайшов свою аудіторію. 

Програма:

Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Вивчення основ танцю.

Latina Club Ірини Ясногородської – професійна школа латиноамериканських танців, яку заснували в 2002 році у Харкові. Двері клубу відкриті для дітей і дорослих різного віку та з будь-яким досвідом. Досвідчені хореографи не тільки проводять приватні і групові уроки, а й із задоволенням ставлять шоу-номери для виступів. На заняттях навчають сальсі, меренге, бачаті, кізомбі, кубинській румбі, аргентинському танго, реггетону і руеді де касіно.

Latina Club Ірини Ясногородської – професійна школа латиноамериканських танців, яку заснували в 2002 році у Харкові. Двері клубу відкриті для дітей і дорослих різного віку та з будь-яким досвідом. Досвідчені хореографи не тільки проводять приватні і групові уроки, а й із задоволенням ставлять шоу-номери для виступів. На заняттях навчають с...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Кубинський Сон - урок танцю

1 особа - 60 хв

435 грн